מס' צפיות - 263
דירוג ממוצע -
צמד הט"טים (טיבי & טהא) שונאים אותנו בפרהסייה.
ובמקום לשגר אותם לאלתר לווילה של עאזמי בשארה אחת ולתמיד, משאירים אותם כאן, "כאילו" להכאיב לעצמנו בכוונה (מאזוכיזם לשמו).
מאת: בעז לביא 13/01/09 (16:02)

באחריות ומתוך ידיעה אומר כאן, אנד ריד מאיי ליפס: "הם לא מייצגים את ערביי ישראל בגרוש!!! נכון, הם "טרמפיסטים" של השייח  ראא'ד סלאח(כאריזמט לדאבוני ומייצג פלח קטן, בלתי אוהד וצעקני מקרב ערביי הארץ). וחוץ מזה הם מאד אינטליגנטים, אבל מזמן אינם מדברים בשפת ה"רחוב הערבי" והאמינו לי,לא היה צריך לפסול אותם. פשוט לא לתקצב את מפלגתם, ובעיקר לא לאפשר להם קבלת תרומות מגופים שתורמים גם (איך לא) לחמאס. אם לא יהיה להם כסף, הם לא יקבלו אפילו קול אחד, ועבדכם יודע היטב כיצד הם מקבלים קולות. תשאלו את טלב א' צנאע גם הוא מכיר את זה מצויין. אני חוזר לצורך הדגשה, שום ערבי בארץ למעט חריגים לא ישים להם פתק, אם לא יהיה להם תקציב!

 

אמש כתבתי על ערביי ישראל ו"אהבת האחים" שהם מפגינים כלפי תושבי עזה, והסברתי ש"אחים" מבחינתם זה כמו "יחי אחמד טיבי". הם באחריות לא מאמינים בשניהם. ערביי ישראל כשאר ערביי המזה"ת ו'נסיכות עזה' סובלים מתסמונת הקרויה "פחד כמים צינדרום". אין להם אומץ להתייצב לצד האמת, והם באופן כרוני מנסים לשכנע את עצמם כי מה שהם אומרים וחושבים זאת המציאות  הנוצחת כלומר, הם לא חדלים מלשקר לעצמם ביודעין(וזאת אגב מחלה מדבקת ומתפשטת).

 

כשלא יהיה תקציב ל"מפלגות חיבת ציון", יופיע עיקר הקול הערבי תחת כותרות כמו 'קדימה', 'עבודה', 'מרץ (אביסלה)' וליכוד פה ושם.בעבר המאד לא רחוק שמשתי כראש מטה למגזר זה.' הערבים השרופים על מיפלגה' מוכנים להגן על שמה בדמם. סיכסוכים קשים היו לעיתים פורצים על רקע הוויכוח למי יש יותר פעילים במיפלגה, מי יותר נאמן לה וכמה זמן. מהשטח איני זוכר מעמדים דומים

במיפלגות הערביות.

 

זאת רק שאלה של "אומץ" מצדם וחינוך מצידנו, כדי שכל שריד ופליט ממפלגות"חיבת ציון" לא יוותר על פני האדמה.

 

גם אם נניח שיש לערבי אזרח הארץ אינטרס מסויים בעצם הצביעו למפלגה זאת או אחרת, ברי לו, כי אם יש משהו שיכול לענות על מאוויו, זה לא מפלגות ערביות חד וחלק (מעולם לא שותפו בממשלה, והחזיקו בעמדות כוח)וכך אכן קורה בפועל,  דבידנדים אם נתנו לערבים "תומכים" באו משרי ממשלה במיפלגה שלטת! מה יתנו להם טיבי וטהא ??

 

אגב את אל צנאע כמעט ולא שומעים בימים האחרונים, יודעים למה ?? או, אז אני אומר לכם, כי בין יום שישי לשבת נפלו שלושה גראדים במעטפת הישוב לגייה (ישובו של הנ"ל), האחרון נפל בתל ע'וש ממש מול הכניסה לישוב. אז, אתה הבנת את זה טלב???

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר