מס' צפיות - 773
דירוג ממוצע -
24 העונה החדשה - מי מחכה לג'ק?
מאת: רב ערוצית 10/01/09 (20:05)

פרק כפול של פיצוצים, פרק כפול של מתח, האם אתם בנויים לזה? אישית: רק בקושי. הייתי חייבת שתי דקות הפסקה באמצע. העונה השביעית של "24" פשוט מרטה את עצביי. אני יודעת שזו רק סדרה, אבל ברגע שמחליטים להתמכר, הפחד הוא כמעט אמיתי.

 

העונה - למי שלא ראה בטעות, מתכוון לראות, ורוצה את הרקע בלי ספוליירים - מתרחשת כשלוש וחצי שנים אחרי העונה הקודמת, ונפתחת במדינה הדמיונית סנגרלה (?) שבאפריקה (הצילומים נערכו בדרום אפריקה). קצת כמו בסיירה לאון, יש שם כוחות הפיכה שמלמדים ילדים לירות בנשק ומגייסים אותם ללחימה, שגרירות אמריקנית שמעמידה פנים שהיא תומכת בממשלה המקומית, וחיילי או"ם קקמייקות.

 

עוד ביקורות ופרטים על התוכנית 24:

24 העונה החדשה - גאולה

24 - כל הפרטים על העונה החדשה

 

במקביל, בארה"ב מושבעת נשיאה חדשה בשם אליסון טיילור. כן, כן, אחרי שהקדימו את זמנם עם נשיא שחור, עכשיו אנשי "24" מסמנים את הצעד הבא שאליו צריכה ללכת הדמוקרטיה הגדולה בעולם.

 

למה שראינו אתמול קוראים "גאולה" - פרק כפול שמתחיל בשעה שלוש אחר הצהריים, מוגדר כסרט טלוויזיה, ולמעשה משמש כפרק המקדים לעונה. הוא שודר בארה"ב בסוף נובמבר, והעונה עצמה תתחיל אצל האמריקאים ביום ראשון הקרוב בעוד פרק כפול. בשני הם יקבלו פרק כפול נוסף, ויתר העונה תשודר כרגיל. האם גם אנחנו נזכה לפריבילגיה דומה (נניח חמישי ומוצ"ש), טרם הצלחתי לברר.

 

אני מקווה שזה לא ספויילר בשבילכם: אין כמעט CTU בעונה החדשה. יש בעיקר אפריקה + וושינגטון. האם זה באמת מטריד אתכם? תודו שלא. נמאס כבר מהאנשים האלה שלא ישנים, לא אוכלים, לא שותים ולא הולכים לשירותים אם זה לא בשביל להעביר מידע סודי או לתקוף מישהו.

 

אם לרגע חשבתם לפרוש כי הפצצות יש לנו יותר מדי בחיים האמיתיים, או כי העונה השישית הייתה לא משהו, אני מציעה שתחזרו בכם. אם לראות ב"גאולה" איזשהו מדד לעונה הקרובה, הרי שהגאולה של ג'ק באואר אכן הגיעה.

 

בקטנה, שאלה: זה באמת הועיל ששידרו אתמול את משחק הכדורסל של מכבי תל אביב? ואם כן, זה לא היה נחמד לו היו משדרים עוד קצת תוכניות מלבד חדשות? אפילו בעיתונים הגדולים כבר התחילו לפרסם רשימות צפייה אלטרנטיביות, מחולקות לכבלים, לוויין ומה שמשותף.

 

 "24 ", חמישי 22:00, ערוץ 3 החדש של הכבלים

 

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר