מס' צפיות - 417
דירוג ממוצע -
פושעי המטבח
מאת: רב ערוצית 08/01/09 (02:47)

אם בהתחלה חשתי לא נוח בצורך שלי בהפוגה משידורי הקרבות, הרי שאחרי שצבי יחזקאלי הראה שגם בשידורי עזה יש מי שמעדיף חשפניות פולניות (לפחות ל-22 שניות) - הבנתי שזה בסדר גמור. המוסלמים מתפרקים עם בחורות, אני מתפרקת עם "פושעי המטבח". יחי ההבדל הקטן (בין התוכניות. ביני לבין העזתים וחבריהם יש הבדל גדול).

 

מדובר בריאליטי בריטי, אלא מה, שבו שני שפים שמפעילים מסעדות יוקרה בוחרים לעצמם שני עוזרים. רק שהשפים הם מהמובילים בבריטניה, ג'ון ברטון רייס הגועלי ואנג'לה הרטנט הנחמדה, והעוזרים הם מהגרועים בצפון אנגליה. כלומר: הרעיון הוא לקחת את הבשלנים הדפוקים ולהפוך אותם לגיבורי מטבח. כל פרק נמשך חצי שעה בלבד, ולא שעה וחצי כמקובל במחוזותינו, והאודישנים נמשכו רק תוכנית אחת, ולא ארבע כמו אצל צביקה הדר.

 

ובכן, אנג'לה וג'ון הצפינו לטירה מרשימה במנצ'סטר, שם פגשו בשלנים למיניהם, וזיכו אותם בתגובות שנעו בין "אני מעדיף למות מאשר לאכול את זה" ל"זה היה דוחה". גם הבשלנים-המתמודדים לא סתמו את הפה, ואחת מהם העירה לג'ון באומץ: "אתה סתם דרמה קווין" (אומץ, מפני שהדיילי מייל דיווח שג'ון הוא אדם כ"כ עצבני, שהמשטרה פשטה על ביתו לאחר שאיים באקדח של בן זוגה של בתו החורגת).

 

בכל מקרה, בסופו של דבר נבחרו 20 מזעזעים, שהיו צריכים להכין מנת לחם מטוגן עם תפוחי עץ וקינמון, מתכון של ג'ון. 10 הגרועים מביניהם היו צריכים להכין את המנה של אנג'לה, חסילונים וקישואים ברוטב רומסקו. מתוכם ג'ון בחר את השתיים שלדעתו הכי יעצבנו את אנג'לה, ואנג'לה בחרה את השתיים שיביאו את הסעיף לג'ון. למה אף אחד מהם לא בחר גברים, השאלה הזו נשארה פתוחה. ובכל מקרה, ארבע הגרציות צפויות לעבור טירונות מטבח מהגיהינום.

 

הטירונות תתחיל כבר בפרק הבא, כי פה כאמור מתקתקים עניינים. למועמדים יש 10 דקות לכל מנה. לצופים יש 2 דקות לביקורת בכל שלב, הם לא צריכים לשמוע את דעת השופטים על כ-ו-ל-ם כדי להבין את הפרנציפ. ולשופטים יש אפשרות להגיד כל מה שבא להם, כמיטב האליטיזם הבריטי. אצל הישראלים, תרשו לי להמר, זה לא היה עובר - מכל הכיוונים. כלומר, אני כבר צופה את קניית הפורמט והתאמתו אלינו, תוך כדי מתיחות ומריחות זמן.

 

ועד שזה יקרה, ובהתחשב בעובדה ש-90% מהתוכניות הרגילות בהקפאה לרגל האש הבוערת בגזרת עזה, אני אמשיך לקפוץ לערוצים מנותקים שמאפשרים לברוח מהמציאות. עדיפות לכאלה שדוברים בריטית ולא גיא פינסית, אם כי אני מודה שהשילוב בין השניים הוא ניקוי מוח קטלני

 

"פושעי המטבח ", רביעי 22:30, ערוץ החיים הטובים

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר