מס' צפיות - 367
דירוג ממוצע -
לונדון וקירשנבאום
מאת: הצרכן 02/01/09 (01:59)

לפי מקורבים לערוץ 10, הנהלת הערוץ שנמצא בקשיים אדירים, ביקשו לקצץ את שכרם של המגישים הנכבדים מ 140.000 ₪  לחודש ל 105.000 ₪ , הורדה של 35.000 ₪  שהם כ 25% הפחתה בשכר. אני מוכן כיום להרוויח רק את הסכום שקוצץ.

 

בחברות רבות בישראל, כבר נערכו כנסים עם ההנהלה בהם הודיעו לעובדים שבמקום פיטורים המוניים, ההנהלה מציעה לקצץ בשכר העובדים לפי סולם פרוגרסיבי ובכך לשמור לכמה שיותר עובדים את מקור פרנסתם. גם ערוץ 10 נמצא באותה קלחת ואני בטוח שחלק גדול מהטאלנטים יסכימו לקיצוץ, אבל התאכזבתי אתמול לראות שהמגישים הותיקים, לא מבינים את עוצמת המשבר הכלכלי.

 

גם הערוץ המסחרי הבכיר (ערוץ 2) לא במצב נאות מבחינת הכנסותיו, אין מה לעשות כשיורד גשם כולם נרטבים והפעם זה גשם זלעפות. אני בטוח שבמידה ולונדון וקירשנבאום לא יתפשרו עם ערוץ 10, בקרוב מאד נראה אותם באותה שעה בערוץ 2.

 

 רק כדאי שיזכרו דבר אחד, גם הפלטפורמה חשובה. מעט מאד נדידות בין הערוצים הסתיימו בהצלחה גדולה, דודו טופז, חיים יבין ו ארז טל הם רק כמה דוגמאות ממקרים רבים נוספים.  

 

התאכזבתי לראות שדווקא בימי חרום, מצאו האדונים הנכבדים וערוץ 10 זמן למריבה שמנעה את שידור התכנית אתמול. זאת עוד הוכחה שהמרכז כמו במלחמת לבנון השנייה, מנותק לחלוטין מהפריפריות הנושאות בנטל המלחמה בישראל. אני בטוח שטיל אחד על ת"א היה משנה את התמונה לחלוטין.

 

לונדון וקירשנבאום, יש לכם עוד זמן להתעשת.

 

עדכון (04.01.09): ישבו, הסכימו קיצצו וחוזרים לשדר, ברכותי.. 

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר