מס' צפיות - 472
דירוג ממוצע -
ארץ מצויינת
ארץ נהדרת חוזרת במלוא הדרה. ביקורת חוזרת.
מאת: אסף שטיין 30/12/08 (22:45)

הלילה (30.12.08) שודר הפרק השני של "ארץ נהדרת". בביקורת הקודמת שלי על הפרק הראשון כתבתי שאני מאוכזב מארץ נהדרת. התאכזבתי שהיא לא הייתה מצחיקה ועל אף ניסיונותיה היא נשארה למטה בשיעמום. בשעה טובה הם הצליחו לתקן את עצמם. להחזיר עטרה ליושנה. ארץ נהדרת מצויינת!

 

ישבתי על הספה בבית שלי וכל הפרק התגלגלתי מצחוק. הפאנלים היו מצויינים, מפתיעים ומרעננים. פינת הכותרות של קיציס נשארה מעולה וצ'ימי, פילוס וחברים רק השתפרו בלי "הבדרן המהולל" אהוד ברק שיהרוס להם. הצחוק על המלחמה בדרום מוסיף הרבה, מציג את המלחמה באור חדש ומנער את החברה לצחוק גם על עצמה.

 

לא שאין לי ביקורת רעה על הפרק. לדעתי כשרואים את טל פרידמן בתור חיקויי של הכתב רוני דניאל מציג את מספרי ההרוגים כתוצאות של משחק ספורט צרם לי. המראה הזה גרם לי לחשוב על משפחות ארבעת ההרוגים, איך הם מרגישים כשחבורה של קומיקאים יושבים וצוחקים על יקיריהם בפריים-טיים?

 

עדיין מפריעה לי הפינה של "כן, כן, זה מה ששמעתם". נכון שלפולטיקאים מגיע שיצחקו עליהם כמה שיותר אך רמה כזאת היא נמוכה מידי. מה זה? לדעתי המשטרה צריכה לבדוק אם זה גובל בהוצאת דיבה על מילים גסות ומעשים מגונים.

 

באופן כללי ארץ נהדרת הצליחה להשתחרר מהפרק הראשון שהיה מתחת לכל ביקורת ולהוכיח לי מחדש מי הם. הם הצליחו לכבוש אותי בסאטירה איכותית. כל הכבוד לקשת ולמפיקים של ארץ נהדרת שיכולים לתקן טעויות ולהתאים את עצמם בטוב טעם לאירועי השעה. ישר כוח!

 

קראו עוד טורים על התוכנית ארץ נהדרת באתר פרשן:

♦ ביקורת תוכנית בכורה מאת עמנואל שלמון

ביקורת תוכנית בכורה מאת רב ערוצית

הכותב הוא מחפש עבודה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר