מס' צפיות - 13750
דירוג ממוצע -
הישרדות 2
כן, אני מתכוונת להתמכר ל"הישרדות - איי הפנינה" ולא אכפת לי מה יגידו. כן, מדובר בהתמכרות לז'אנר ריאליטי נמוך, אבל אני לא דואגת. שרדתי את האח הגדול, אני אשרוד גם את זה.
מאת: רב ערוצית 25/12/08 (00:00)

כמה הייתי שמחה לומר עכשיו "וואו, איזה מדהים, 'הישרדות' עומדת לתת לנו עונה פצצה". אבל קשה לי. קשה לי, כי איזה מין דבר זה להגיד לנו שהחבר'ה לא יודעים שיצטרכו לקפוץ מהמסוק, הרי רק דביל לא יבין זאת? ואיזה מין דבר זה להתחיל את החיים על האי עם קניות בכפר בשווי 150 דולר, בלי שאף אחד יקפא בלילה בלי מדורה? ואיזה מין דבר זה לקבל משימת חסינות כזו דרדלה, שאפילו בחורה נטולת כושר כמוני היתה עומדת בה בקלות?

 

בקיצור, מבחינת ההפקה, מדהים זה עדיין לא. מבחינת החבר'ה, ובכן, ברמה האנושית הישראלים לעולם לא מאכזבים. נתחיל עם הביץ' הגדולה, אירית, מנהלת מכירות: על כל אחד יש לה מה להגיד. אחת מתנהלת בהפגנתיות שכונתית, אחת חסרת תועלת, אחת בדרך לעוד לקוח מרוצה, ואחת ערבייה שלא נדע. אין ספק ששם השבט שלה, קניבה, על שם הקניבלים כמובן, מתאים לה בול. גם הצבע האדום הולם אותה. למזלם של יתר חברי השבט, היא כן מפחדת ממשהו, והוא "דברים זזים", כהגדרתה. לו אני במקומם, הייתי מארגנת לה כמה כאלה בלילה.

 

בצד היפה של העונה יש לנו את גיא, נטורופת, חתיך, נועם טור לעניים. בצד הלונדוני המשפטי, כלומר צד דן מנו, יש לנו את יואב, משפטן - אלא שהפעם הוא גם שווה, וגם כנראה בן אדם טוב. את האמת נגלה ביום שישי, על אי הגלות. בצד של מושיק מסביון יש לנו את גל מארסוף ("נראה לי שלנטעלי יותר חשוב איך היא תיראה מאשר לנצח במשימות"), ואחר כך עוד אומרים לנו שאין טייפ קאסטים ב"הישרדות".

 

בהמשך יש לנו את נתן עם הסכין בין השיניים מול נסרין הערבייה שכנראה היתה צריכה לקחת כמה שיעורים אצל רנין בולוס מהאח הגדול. באופן אישי אני מחבבת את איגור משפץ היאכטות, ומבטיחה לעקוב אחרי הבריתות שלו עם עידן (אני לא זוכרת איך הוא נראה) ודיווה ("מרגישה בת 20, מקווה שאני נראית בת 30, מה לעשות שאני בת 40". אותה קשה לשכוח, ולא, היא לא טינה). שלושתם משבט בארו-ר - על שם הר געש גדול בפנמה - שניצח הפעם במשימת החסינות.

 

עוד תפסו את תשומת הלב: אפרת, מתווכת ומלכת קומבינות שכונתית, ואיתי, יוצא שייטת ובחור שווה למדי. ואיך אפשר לשכוח את גוזי השקנאי שמאיים להיות הקוריצה הבאה. לאיזה שבט כל אחד שייך, ואולי לשני שבטים - עדיין לא הפנמתי.

 

בסך הכל שמתי לב ל-10 מתוך 20 משתתפים, רק שאין לי רבע מושג מי נלחם במי. אבל זה שטויות: גם בעונה הראשונה לקח לי זמן להבין שאני אוהבת את סבאנה, ולהתבאס עד עמקי נשמתי מהניצחון של ג'יבארו. תנו לי שבוע-שבועיים וכבר יש לי שבט מועדף, שורד מועדף וטונות של מחשבות על מה היה קורה אילו אני הייתי במקומם. כן אני מתכוונת להתמכר, ולא אכפת לי מה יגידו. כן, מדובר בהתמכרות לז'אנר ריאליטי נמוך, אבל אני לא דואגת. שרדתי את האח הגדול, אני אשרוד גם את זה.

 

לטיפולים של אנשי ערוץ 10: כשכותבים הישרדות איי הפנינה בגוגל, מגיעים אליכם רק בתוצאה הרביעית.

 

"הישרדות - איי הפנינה ", רביעי 21:00, ערוץ 10

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר