מס' צפיות - 891
דירוג ממוצע -
הומו מוצהר
כולנו אנשים טובים משלמי מיסים, יש בינינו בעלי העדפות מיניות שונות ומשונות. ניצן הורוביץ אהוד על כל שכבות העם, בזכות תיפקודו כפרשן חדשות חוץ מצויין ומלהיב. לי ממש לא חשוב עם מי הוא הולך לישון בלילה.
מאת: הצרכן 23/12/08 (02:10)

אם לא יהיו הפתעות, ניצן הורוביץ יהיה הח"כ ההומו המוצהר השני.  כך Y-NET בכתבה שהתפרסמה הבוקר. ואני שואל, מה כל כך חשוב שנדע על העדפותיו המיניות של ניצן הורוביץ? האם זה יהפוך אותו לח"כ טוב יותר?  

 

הופתעתי, שנים שאני מאזין וצופה בניצן הורוביץ, מעבר למופע האימים של ידיו על מסך הטלוויזיה, באמת לא התעניינתי מה עושה הבחור מחוץ לאולפן, אבל למישהו בברנז`ה, מאד חשוב שנדע שניצן הורוביץ הוא הומו מוצהר ויהיה יורשו של המוצהר הראשון בכנסת פרופ` עוזי אבן.  

 

הורוביץ לא הצטרף לפוליטיקה כדי לייצג את הקהילה הורודה בפרלמנט. הוא הצטרף למר"ץ עקב היותו שוחר איכות הסביבה ושמאלן בנשמתו. אבל פעילי הקהילה הגאה, לא יכלו להתאפק והוציאו את דבר משנתו המינית של הורוביץ ברבים. עכשיו הוא אמור להיות נציג ההומואים בכנסת.  

 

כולנו אנשים טובים משלמי מיסים, יש בינינו בעלי העדפות מיניות שונות ומשונות. ניצן הורוביץ אהוד על כל שכבות העם, בזכות תיפקודו כפרשן חדשות חוץ מצויין ומלהיב. לי ממש לא חשוב עם מי הוא הולך לישון בלילה.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
זה מושך אנשים
23.12.08 (08:03)