מס' צפיות - 769
דירוג ממוצע -
האח הגדול - כמו כפית שמן דגים לילדים של "פרידמנים"
הטעם קשה מנשוא, הערך התזונתי/כספי חשוב להפקה ולערוץ השני. אז מה אם העם סובל.
מאת: בעז לביא 15/12/08 (11:43)

נכון, העם אוכל מרורים וההפקה משמינה. תראו איזו שטיפת מוח יומית עושים לנו בפרומואים החוזרים חלילה. מלחמה פסיכולוגית במלוא מובן המילה. משקיעים בציבור הצופה מליוני שקלים, אבל מרוויחים מליוני דולרים. רק מפרסומות ואס.אמ.אסים.

 

מה זה לכן מליון ש"ח פרס, מול משכורת חדשית של ארז טל, שעומדת על 250 אלף ש"ח לערך?

 

היתרון במילחמה פסיכולוגית נכונה, הוא היכולת להתיש את כוח ההתנגדות השכלית של הצופה. כי תראו, התוכנית לכשעצמה משעממת ויבשה כמו הנגב בשנת בצורת. דודו טופז למשל עם חמישית מההשקעה בפרומואים, כמו זאת הנימדדת באח הגדול, הביא 22% רייטינג בלי מאמץ במשך כמה שנים והיה מעניין מאד, בלתי צפוי כאריזמט, ווירטואוזי. "כל העם אהב אותו הוא היה גבור".

 

מה יש כאן בדייסת הבובליל דה שיפרה או לה לאון. כמעט כמו בגנון של הגננת אסתר סטוחאנובר. "עכשיו ילדים נצייר ציור..."וכו'. וכמילות המשורר ה"ארצי", "חצי עולם כבר שר בובליל" בלי שהוא ירגיש בכלל ובלי שהוא רוצה.

 

ונניח שיוסקה בובליל הוא כאריזמט מיוחד במינו (בחלומות), זה אומר שהתוכנית ב"שמיים"? לא! אבל יש לו הפקה כאריזמטית. זה כן.

 

אתמול הסכמתי לראות קצת יותר מרבע תוכנית. אמרו, משימת הצוות האיימתנית,  "תוכנית ראיונות אישית בטלוויזיה". מזל שאיתי הבחור הצנוע הזה (על פי רב) הכניס קצת אלמנטים של קרקס, אחרת גם זה היה נגמר פאתטי כרגיל ולהבהיל . ופראח.. "הסדין היה נקרע מרב נחירות". מזל  ש"יוסי מלך הבית" הצליח להוציא חצי משפט ברצף בלי לטעות. מה הפלא שאחרי חצי דקה הסתיימה תוכניתו ה"מדהימה"? מה ראינו שם פור גאד סק ? "כוכב נרדם"! פאקינג דיזאסטאר, כפי שנהגה לומר רנין החברה של תייסיר.

 

אוקצור, אם אני חוזר לשטיפת המוח המוצלחת שעושה חברת הפקות אחת בערוץ השני, על מנת שהעם "יאכל עשב", אני איני יכול להתעלם מהתרומה הגדולה שהיתה ניתרמת, לו הפנו את מאמציהם לעבר אוכלוסיית הפלסטינים תושבי עזה, וטוחנים להם לראש איך מכניסים לחמאס ! וואלה אם היו עושים את זה, הייתי מוותר להם על  "מכת האח הגדול".

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר