מס' צפיות - 476
דירוג ממוצע -
ליבני? פוליטיקה אחרת?
ציפי ליבני המועמדת לראשות הממשלה מנסה להציג לנו בכל דרך וצורה שהנה באה למחוזותינו פוליטיקה מסוג אחר, נקייה וצחה כשלג ללא מניפולציות וללא לכלוך. האומנם?
מאת: kalligula 14/12/08 (00:09)

אנחנו רחוקים כ- 60 יום לבחירות, הפריימריז בעבודה ובליכוד כבר מאחורינו והנה אוטוטו הבחירות המקדימות ביצור בן הכלאיים שנקרא קדימה.

 

דבר אחד בענין קדימה אנחנו יודעים בוודאות, מי היא יו"ר המפלגה ומי המועמדת שלהם לראשות הממשלה, מעבר לזה כל הידוע לנו שמצויים שם פליטי ליכוד ועבודה, בעיקר אופורטוניסטים, שהזדרזו לקפוץ על עגלתו המנצחת של שרון שהפך להיות יקיר התקשורת והאומה אחרי ההתנתקות.

 

ציפי ליבני המועמדת לראשות הממשלה מנסה להציג לנו בכל דרך וצורה שהנה באה למחוזותינו פוליטיקה מסוג אחר, נקייה וצחה כשלג ללא מניפולציות וללא לכלוך, אותה פוליטיקה נקייה ואחרת ממה שהכרנו עד היום והנה סוף סוף יש לנו אלטרנטיבה לשלטונן של המפלגות הותיקות המסואבות שהושחתו במהלך השנים. האומנם?

 

אני לא יודע היכן את חיה גבירתי ציפי ליבני, על דבר אחד אין עוררין את תלושה ורחוקה מלהיות צחה כשלג ובטח לא מראה לנו שום דבר שונה ואחר ממה שהכרנו עד היום.

 

המפלגה אותה את מנהיגה היא מהמושחתות והרקובות ביותר שהיו לנו כאן מאז ומעולם, מראשי המפלגה הזו בעבר, גם שרון וגם אולמרט ממשיך בשר האוצר לשעבר הירשזון שמואשם בגניבה ועשייה לביתו על חשבון הקופה הציבורית,ממשיך בצחי הנגבי ששנים מככב בפרשיות שחיתות שלא לדבר על שר שיושב איתך בשולחן הממשלה בדמותו של רמון והרשימה עוד ארוכה, אז אם זה נקיון כפיים אני לא יכול להעלות על דעתי לכלוך מהו?

 

כאשר החלטת לעזוב את מפלגת האם שלך הליכוד, לרגע לא העלת על דעתך להחזיר את המנדט לאותה מפלגה שדרכה קיבלת את כרטיס הכניסה לכנסת ישראל, אלא קפצת על עגלתו של שרון ,למרות שדרכו של שרון לא התקבלה ע"י מרבית בוחרי המפלגה שנשארו נאמנים לדרכם ולמצע אותה מפלגה, וראי איזה פלא בזכות התקשורת אותם נאמני דרך הם אלה שזכו לכינוי "המורדים" מי מרד במי? ומי כאן המורד?

 

התנהלותך בשנתיים האחרונות זהו זיגזג ואופורטוניזם נטו, מצד אחד לא גיבית את אולמרט לאורך כל הדרך, ומצד שני המשכת לשבת לצידו כאילו דבר לא קרה הגדלת לעשות והיום את עוד מעיזה לתקוף את מעשיו ומהלכיו הפוליטים ממלחמת לבנון השנייה ועד ההבלגה בכל הקשור לירי הקסאמים, הלו, את מספר שתיים בממשלה הזו למה לא שמענו אותך עד היום? היכן היית? מה עשית? למה לא אמרת כלום? ואם חשבת כך, אז איך יכולת להמשיך לשבת בממשלה שכזו? ולהיות שותפה לכל הקלקולים הללו? אם זו פוליטיקה אחרת ונקייה אצלך, אלוהים ישמרני.

 

לזכותך ייאמר שהשבוע יצא המרצע מהשק, יצאת בהודעה שלעיתים אין מה לעשות, ואין אפשרות להחזיר חיילים חטופים לביתם, למרות הרצון ולמרות הכאב הגדול. הגדלת לעשות, ואת דברי הבלע הללו אמרת בפני צעירים שאוטוטו עומדים להתגייס לאותו צבא, שמצד אחד יהיה נורא קל לשלוח אותו לחזית ע"פ הצהרותייך האחרונות על עצירת ירי הקסאמים, ומאידך יש סיכוי גבוה שאותם חיילים לא יוחזרו הביתה אם חלילה יפלו בשבי, ואחרי מתפלאים על נתוני ההשתמטות הגבוהים, מספיק להאזין לדברייך ולהבין שמי שלא משתמט הוא פשוט מטורף!!!

 

הגיע הזמן גברתי היקרה שאל תצאי בהצהרות אותן את לא יכולה לקיים, לתקוף את נתניהו או ברק ברמה האישית לא תוכיח שאת טובה מהם, למרות שזו הדרך היחידה שיש לך, כי למעשה אין לך לא דרך, ולא יכולת, ודברייך האחרונים לנושא גלעד שליט הם ההוכחה הטובה ביותר לכך.

 

אני עכשיו בשירות מילואים פעיל ועודף בטחון לא הוספת לי ואני כולי תקווה שלא אזדקק לכישורייך ועמיתייך בממשלה אם חלילה יקרה משהו, כי את חוסר היכולת שלכם הוכחתם מספיק בשלוש השנים האחרונות.

 

אז מי אמר פוליטיקה אחרת?

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר