מס' צפיות - 337
דירוג ממוצע -
מבזק: ג'יי לנו נשאר ב-NBC!!!!
מאת: אפי טריגר 09/12/08 (14:00)

אחת השאלות המסקרנות ובעלות המשמעות הכלכלית הגדולה ביותר נענתה הלילה, כשרשת NBC הדליפה לתקשורת האמריקנית, שג'יי לנו יישאר איתה גם אחרי עזיבתו את תכנית הלילה במארס 2009.

 

ולא סתם יישאר. לנו יקבל מהסתיו הבא את המשבצת של 22:00 , פריים טיים!!! הוא יגיש תכנית בידור חדשה שתשודר בימים שני עד שישי, ולמעשה ימשיך לעבוד קשה כפי שהוא עובד היום. פרטים על התכנית החדשה עדיין אינם ידועים, אבל סביר להניח שהיא תהיה דומה לתכנית הלילה.

 

כפי שדווח כבר לפני יותר משנה, את לנו יחליף במשבצת הלילה קונאן אובראיין. את אובראיין יחליף במשבצת המאוחר- בלילה ג'ימי פאלון.

 

ההישארות של לנו ב-NBC חוסכת כאב ראש רב לרשת-הטווס וגם לאובראיין עצמו, שחשש מאוד כי לנו יעזוב ל-ABC וייסד שם תכנית לילה חדשה, שתתחרה ישירות בקונאן ובתכנית שלו עצמו לשעבר.

 

מבחינת NBC , לנו הוא בהחלט דמות שאפשר לסמוך עליה בכל הנוגע למשבצת של עשר בלילה. המשמעות המיידית של הצעד המאוד מעניין הזה מבחינת הצופים: פחות סדרות דרמה חדשות על המסך בסתיו הבא.

 

האם לנו יצליח להוביל את הרייטינג של עשר בלילה כפי שהוא מוביל היום את זה של אחת עשרה וחצי? האם NBC תשנה הרגלי צפייה של עשרות שנים? התשובות- בסתיו 2009.

 

http://news.yahoo.com/s/ap/20081209/ap_en_tv/tv_nbc_leno

 

http://www.variety.com/article/VR1117997051.html?categoryid=10&cs=1

 

לבלוג של אפי טריגר

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר