מס' צפיות - 820
דירוג ממוצע -
ביקורת הופעה- התבלינים
בשורה התחתונה התבלינים הם אמנים שנחמד לשמוע, הופעה חביבה, כמעט כל אחד שיגיע ימצא את עצמו ויהנה. אבל חיכיתי למשהו שקצת יותר יאתגר וימשוך אותי בהם כלהקה, וזה לצערי לא הגיע.
מאת: מור ליפשיץ 08/12/08 (17:59)

ההופעה השניה לסופ"ש (ראה גם: ביקורת הופעה- רונה קינן במרתף 10) הייתה של התבלינים בביט במוצ"ש. לצערי המקום היה ריק להפליא. גם כשכבר חלפה כמעט שעה מהזמן שבו אמורה הייתה להתחיל ההופעה.
 

תמיד טענתי שהקהל החיפאי קשה, והתבאסתי שפחות מדי אנשים מגלים עניין בהרכבים טריים. יש בהם משהו מאוד נחמד, הם להקת רוק טובה, יש עבודת באס שמאוד לא מאפיינת את סגנון ה"רוק הקליל" שכל כך נפוץ בארץ, וזה די מרענן ומגניב באוזן.

 

עוד ביקורות הופעות שנוספו לאחרונה בפרשן:

רונה קינן - ביקורת הופעה

♦ ביקורת הופעה: מארק רונסון וה-Version Players

♦ שלום חנוך - ביקורת הופעה

רופוס ויינרייט - ביקורת הופעה

 

באופן כללי יש עבודת כלים יפה ויש ביניהם הרבה כימיה. הם באמת כיפיים וחבל שזה היה ממש מביך לעמוד כמעט לבד. השתדלתי לפתוח את הראש למוזיקה, שאת רובה לא הכרתי. מודה שעוד לא האזנתי לאלבום בשלמותו. בשורה התחתונה הם אמנים שנחמד לשמוע, הופעה חביבה, כמעט כל אחד שיגיע ימצא את עצמו ויהנה. אבל חיכיתי למשהו שקצת יותר יאתגר וימשוך אותי בהם כלהקה, וזה לצערי לא הגיע.

"מוזיקה אינטלקטואלית" בשם פלצני ומעצבן. אבל אני חושבת שככל ששומעים יותר ויותר מוזיקה ונפתחים לסגנונות ואפילו לטראק ספציפי שיש בו אלמנט שעוד לא שמעת, האוזן מתחדדת ומפתחת מן ציפייה כזאת ממוזיקה שתעשה משהו שהוא מעבר לסבבה באוזן.  ביקורתי? קטנוני? יש מצב.

חוץ מהקאבר החמוד לספידי גונזלס, הם לא עוררו אותי יותר מדי. אני מאמינה שאתן כמה שמיעות לאלבום ואולי אגלה כמה דברים שלא ממש נקלטו לי בהם בהופעה, אולי בגלל שבבאלנס שמו את הסולן ממש הרבה יותר מדי מקדימה והיה קשה לשמוע מכלול. הופעה של שעה וקצת בסך הכל. לזכותם יאמר שהם מאוד מאוד אנרגטיים ונראים מעולה על הבמה, ככה שגם מי שלא מכיר לא ישתעמם לרגע.

לכו לשמוע מלא מוזיקה, אבל חיה ובועטת! יש לנו אחלה הרכבים ואחלה הופעות וזה פותח את האוזן כמו ששום דיסק במערכת לא פותח.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר