מס' צפיות - 299
דירוג ממוצע -
המיד סיזן אוטוטו כאן
רגע לפני שרשתות הברודקאסט נכנסות לתקופת החגים והשידורים החוזרים הן הציגו השבוע את לוחות השידורים של אמצע העונה, MID-SEASON.
מאת: אפי טריגר 06/12/08 (22:48)

רגע לפני שרשתות הברודקאסט נכנסות לתקופת החגים והשידורים החוזרים, הן הציגו השבוע את לוחות השידורים של אמצע העונה, MID-SEASON. במיד-סיזן, שמתחיל בינואר, נעלמות להן הסדרות שכשלו בסתיו, ועולות סדרות חדשות.


לעיתים סדרות ותיקות מתחילות את העונה החדשה רק במיד- סיזן כדי לשמור על רצף עלילתי נטול שידורים חוזרים ככל האפשר. דוגמאות לסדרות מיד-סיזן שהפכו ללהיטים בשנים האחרונות:


האנטומיה של גריי, ההרפתקאות החדשות של כריסטין הישנה, המשרד.


סדרות שמתחילות באופן קבוע את העונה במיד-סיזן:


אבודים, 24.


אז מה מכינות לנו חמש הרשתות?


NBC


אנ בי סי מלקקת את פצעי הסתיו הכושל, שמהווה המשך ישיר לשנים הכושלות האחרונות. הירידה החדה ברייטינג של גיבורים וכישלון הסדרות החדשות שעלו לפני כשלושה חודשים לא משאירים לרשת הרבה ברירות, והיא תעלה סדרות חדשות רבות.

נקודת האור היחידה ( והדי גדולה ) - NBC תשדר השנה את הסופרבול, ארוע השנה בספורט האמריקני. את המשבצת היוקרתית של אחרי הסופרבול החליטה NBC להפקיד בידי הקומדיה הותיקה "המשרד".


THE CW


רשת הצעירים הכושלת, שזכתה העונה לקצת אוויר לנשימה בעקבות השיפור ברייטינג של גוסיפ גירל והבאזזז המוגזם סביב 90210 תחזיר במיד- סיזן לעונה שנייה את ריפר.

כמו כן צפויים פרקים חדשים נוספים של מגרש ביתי, גוסיפ ו-90210

ABC


הרשת תציג שלוש דרמות חדשות במהלך המיד- סיזן, תחזיר את "רוקדים עם כוכבים" לעונה שמינית ( אחרי שרק בשבוע שעבר הסתיימה העונה השביעית ) וכמובן: אבודים חוזרת ב-21 בינואר.

 
CBS


הרשת הפונה לקהל המבוגר עם המאגר האינסופי של סדרות בלשים-משטרה-עורכי דין שלה תציג עוד מאותו הדבר במיד-סיזן וגם תכנית מצלמה נסתרת בהפקת אשטון קוצ'ר.  הישרדות והמירוץ למיליון כמובן ישובו לעונות נוספות.  

FOX


הראשונה שהכריזה על שיבוצי המיד-סיזן ובראשם כמובן: שובה של 24 , אחרי כמעט שנתיים של הפסקה (שביתת התסריטאים ).


צפייה מהנה

 

לבלוג של אפי טריגר

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר