מס' צפיות - 659
דירוג ממוצע -
ברייקינג ניוז- בעקבות מכבי, ירכשו גם תכניות הריאלטי את פ.גרשון
אין מה לעשות?! אחרי פצצת התרדמה שהטילה אמש בעאלק חצי גמר, הפרודייה 'מפרץ האהבה' ולאור התכלותה ההדרגתית של "תותח התותחים" האח הגדול, רק פיני גרשון (בעבור תשלום נאות כמובן), יוכל להשיבם ל"ליגה"...אחרת???
מאת: בעז לביא 28/11/08 (12:32)

וכמה פאתטי לאחרונה נראה  מרתון ה"חזרה לרייטינג" שמקיים הערוץ ה.. על מנת לצור מתח מחשמל בקרבו של הציבור המנומנם מאונס, כדי שישוב לצפות בראס בין עינו בפרק "הכי דראמטי", העוסק בהדחה הגרנדיוזית של הכוכב הכי כבוי בשטח.

 

בכל פרק הדחה כזה מוציאים לך את הנשמה עם זיבולים מארץ הקקה מייקה ועם פירסומות שלמרות שהן שנואות נפשי הדואבת, מכניסות לכיס הקטן כל תכנית ריאלטי טחונה ש'עובדת היום בשטח' אפילו גדי יגיל עם הדיסקונט הירקרק הזה, יכול להיות תכנית ריאלטי משגשגת ליד ה"נוך שלעייפרס" שבדילעיל.

 

איזה מרתון תחרותי משעמם וחסר כל טעם וחשק דחפו לנו אתמול בחצי גמר של "מפרץ הבקלאווה" הזה, אפילו בדה ז'וו של תכניות כאלה שחווינו בעברנו הלא רחוק על המרקע, מה שראינו אתמול היה יכול להיות אולי, מכינה לאודישן לתכניות ההן, שאולי אפילו לא היתה עומדת במשימה. למה להעלות גירה עם מזון טחון? אם אפשר לקנות משהו חדש תוסס וטעים הרבה יותר.

 

ההם שם בק..ת חושבים כנראה בצדק ואשמח אם אטעה, שהציבור זה קרקוזה. יעני אפשר להאכיל אותו במה שרוצים, והוא עוד ימשיך לשלוח אס.אמ.אסים. כמו בערך בית"ר בובליל באשקלון, שאמרו להם לשלוח ס.מ.סים, והם אפילו לא יודעים למה, העיקר ללחוץ 2.

 

קוראים יקרים וציבור "סובלי" ארז טל והשני, יחד עם האחטונג הגדול (הלואי) הזה, די לשלוח ס.מ. אסים.! שיעבדו בשביל זה! שירוויחו את זה ביושר!.

 

לכן אני ממליץ להם על פיני גרשון כמאמן אישי של נשאי נגיף ה"כאילו ריאליטי", על מנת ש'יוציא' אותם מהבוץ. ישלמו קצת, אבל ירוויחו רוח חדשה במגרש. ובכלל, אם הוא על המגרש, מה אנחנו צריכים את כל הכוכבים הדועכים הללו מהמפרץ ועד האח?

 

עם פיני יש סכוי שנרצה עוד והרבה. אתה הבנת את זה יוסי בובליל ???

 

(תמונה: אבי קדמי, ויקיפדיה העברית)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר