מס' צפיות - 927
דירוג ממוצע -
האח הגדול - מי אוהב את שחר?
מה זאת אהבת מרדכי הזו שנפלה פה על עם ישראל? מה פתאום כולם מסמסים לשחר מ"האח הגדול"?
מאת: רב ערוצית 26/11/08 (14:19)

מה זאת אהבת מרדכי הזו שנפלה פה על עם ישראל? מה פתאום כולם מסמסים לשחר מ"האח הגדול"? על פי העולה משידורי ערוץ 20 הבחור דפ"ר, ושלא יטעה אתכם הצילום עם המשקפיים שהוא סיפק לקשת. הוא לא נראה הבן אדם הכי נחמד בעולם, למרות שלפעמים הוא משתדל. גם מבחינת רמת עניין הוא לא תורם לבית האח הגדול שום דבר, ולמי בכלל אכפת שהוא חימצן את הקוצים?

 

 עוד בפרשן על האח הגדול:

 

♦  האח הגדול- המראה האולטימטיבית

♦  אח הגדול: ונסה - התבלין הכי אקזוטי של התוכנית

♦  איפה אפשר לעשות סקס באחוזת ה"אח הגדול"

♦  "האח הגדול" - הגדרות ובחורות

♦  "האח הגדול" - דה שואו מאסט גו הום

 

אני מקווה שבשבוע הבא הצופים יתעשתו ויעיפו את שחר ואת יוני, ולחלופין, את שחר ואת עינב, או שחר ויוסי. בכל מקרה, אם לאון או שפרה הולכים, משהו פה לגמרי מעוות. בעצם, אנחנו כבר יודעים שמשהו מעוות, אבל אנחנו לא רוצים להאמין (אנחנו = מכריי ואני).

 

אבל הכי אני מקווה שזה לא משנאת המן: כלומר שלא יתגלה פה שהסיבה לכך שרנין הודחה בפעם הראשונה שבה היתה מועמדת להדחה ב-86 ימי התוכנית, היא בגלל שנאת ערבים חלילה וחס. גם ככה אני מתחילה לאבד עניין באח הגדול (כמו בהישרדות, לא אכפת לי מי ינצח), ואם אני אחפור בפורומים של מאקו ואגלה שזו הסיבה, זה יהיה הסוף. אולי זו תהיה מחאה פרטית, אבל מה אכפת לי - גם ככה אתם לא באים לשטוף איתי כלים בזמן שהחבר'ה מתלבטים על שאלות אידיוטיות (מי אמר ויטק 9 ולא קיבל, מי אמר שר משפטים בובליל ולא יקבל) במונית של עידו רוזנבלום החמוד.

 

* קשת החליטה לא לחנך את הצופים, ולא להשפיע על גורלו של בובליל בבית, למרות הסיפור הלא מוסרי, חינוכי ובעיקר חוקי שסיפר לחבריו להסגר. המקל הועבר לידי המסמסים, ואיכשהו יש לי תחושה שהם יזרקו אותו הצידה, ויתנו לבובליל את הגזר.

 

ולעניין קשור אך בקושי: מכות הרצח, אם להשתמש בשפת בובליל, שחטף אבי ניר. בהתחלה פורסם כי ייתכן שזה בשל תחקיר של אחת מתוכניות קשת, זכיינית ערוץ 2. אחר כך סייגו ואמרו שזה יכול להיות גם מסיבות אחרות, או בגלל דברים שקשורים בעבר. בכל מקרה, כולם נזהרים בתגובות לגבי האם זו פגיעה חמורה מבחינת חציית גבולות אדומים (פגיעה באנשי טלוויזיה על שום תפקידם), או שזו פגיעה חמורה ולקיחת החוק לידיים מסיבה אחרת, שאינה קשורה באופן ישיר לעבודתו של האיש. בהתבסס על המידע הנמצא בידיי, אני מהמרת על אופציה ב'. ולדעתי, ימים לא יגידו, כי לפעמים השתיקה יפה.

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
איך? שחר הוא הבנאדם הכי מדהים בעולםם! הו
אביב(: 10.12.08 (17:09)
2.
למה כזאת רדידות?! הוא נורא חמוד בחוץ וגם
אור 10.12.08 (17:11)