מס' צפיות - 591
דירוג ממוצע -
סטאר קוואליטי
ממש כמו ש-CNN נעלם מחיינו (לא נשכח ולא נסלח), ולפניו TCM ועוד כמה ערוצים, עכשיו רוצים לקחת לנו את ערוץ הסדרות הטובות בעולם - Star World מה שהיה פעם ערוץ 3, ומה שפעם התיימר להיות אקסטרה הוט.
מאת: רב ערוצית 25/11/08 (00:45)

לפני חודשים אחדים הודיעו בחברת HOT שבכוונתם להתחיל לספק שירותי תרגום לסדרות המשודרות בערוץ סטאר וורלד. אלה היו החדשות המשמחות ביותר בשנה האחרונה מכיוונם של הכבלים, שלאחרונה מאכזבים פעם אחר פעם, וחושבים שהכל ייסלח להם בזכות ערוץ 20 (כן, שיחקתם אותה, דפקתם את הלוויין, אם לא פתחתם שמפניה - וגם אם כן - תפתחו אחת, ועוד אחת).

 

והנה אני קוראת היום שאותה שמחה לגבי אותו ערוץ היתה קצת מוקדמת, מפני שישנה כוונה להעיף את ערוץ סטאר וורלד מלוח השידורים. ממש כמו ש-CNN נעלם מחיינו (לא נשכח ולא נסלח), ולפניו TCM ועוד כמה ערוצים, עכשיו רוצים לקחת לנו את ערוץ הסדרות הטובות בעולם - מה שהיה פעם ערוץ 3, ומה שפעם התיימר להיות אקסטרה הוט.

 

כדי לבדוק את רוע הגזרה, וגם בגלל שדי נשבר לי מה"האח הגדול" (שחר הולך הביתה, רוצים להתערב?), ראיתי היום פרק מסוף העונה השלישית ב"אנטומיה של גריי". פרק מצוין, כרגיל, אבל איפה התרגום המובטח? ואם יש כאלה סדרות מעולות כל השבוע, ומה-1 בדצמבר יש סרטים גוטה-גוטה, למה לא לכתוב את שעות השידור בישראל? האם זה בגלל שאם אוטוטו מעיפים את הערוץ אפשר לזרוק מעכשיו? מה זה פה, חופשת שחרור?

 

הכי מעצבן אותי שזה HOT יוצאים ממש פחדנים ונקבות מכל העסק (אם אנחנו כבר בשפה צבאית). כי תראו מה הם אומרים: לטענת HOT, חברת סטאר הודיעה על הפסקת שידורי הערוץ, אף שנחתם בין החברות הסכם שידור לשנתיים נוספות. יואב לוין, המייצג את סטאר וורלד בישראל, מסר כי "שידורי הערוץ יופסקו בתחילת דצמבר, לאחר שהחוזה עם HOT תם ולא חודש". לטענת HOT, מדובר בהפרה של הסכם קיים, והיא בודקת אפשרות לנקיטת צעדים משפטיים בנושא (דה מרקר, 16 בנובמבר). אהה. בטח.

 

בסדר, חקרתי את הנושא, והבנתי שאין ל-HOT זכויות לשים תרגום לסדרות, כי זה פוגע בלוויין שמשדר בדיוק אותן סדרות. אבל גם לפרומואים אי אפשר לצרף מילה בעברית? ובגלל זה לוותר על ערוץ? ועוד להביא לנו תירוצים כמו "בימים אלה אנו פועלים למציאת חלופות לטובת ציבור לקוחותינו וחובבי הסדרות" (סמנכ"לית התוכן של החברה, קרני זיו, שם). וואלה על מי את עובדת, גברת זיו? מה, לא שמענו מהחבר'ה שלך בכבלים את כל ההבטחות האלה בעבר? יצא לנו מזה משהו?

 

כן, את צודקת, יצא לנו BBC Prime. אבל גם זה היה מקרה נדיר, וכמו שאני מכירה אתכם, גם הוא ייעלם לנו מתישהו. וזה, אגב, וכבר הכרזתי על כך יותר מפעם אחת, ישבור לחלוטין את גב הנאקה שמשמיעה אנקה. די, חלאס, נמאס.

 

מבטיחה לפרגן פה פוסט שלם עם כל לוח השידורים של סטאר וורלד, כולל פירוט ומעלותיו, במידה שיישאר על המסך שלי.

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר