מס' צפיות - 1202
דירוג ממוצע -
על הבוקר - ערוץ 10
האם בערוץ 10 לא רואים מה שצופה מזדמן כמוני מבחין. הביטו בפרצופה של אפרת רייטן המגישה הותיקה של התכנית. היא פשוט לא מבינה מהיכן נפלו עליה כל כך הרבה קולגות ועוד ב 06.00 בבוקר...
מאת: הצרכן 17/11/08 (08:54)

בימים אלו כשחברות רבות מהדקות את החגורה, בערוץ 10 "העשיר והזחוח" מריצים תכנית בוקר עם ארבעה מגישים. מידי פעם אני מציץ למרקע תוך כדי התארגנות הבוקר והאמת מופע "אימים" כזה מזמן לא חוויתי ועוד בבוקר.

 

בכל כלי התקשורת האלקטרונים מקדישים מס` דקות מידי בוקר לקריאת כותרות העיתונים היומיים. לראות את ארבעת המגישים של ערוץ 10 מצטטים את עיתוני הבוקר זאת חוויה יוצאת מן הכלל.

 

האמת זה נראה כמו שיעור קריאה בבית ספר יסודי. כל אחד מהמגישים יושב עטוף בעיתונים, אף אחד לא מקשיב למה שחבר/תו קוראים, רעש העלעול בעיתונים גובר לפעמים על הקריין התורן. ממש קקופוניה של קריינות מאולצת. האם בערוץ 10 לא רואים מה שצופה מזדמן כמוני מבחין. הביטו בפרצופה של אפרת רייטן המגישה הותיקה של התכנית. היא פשוט לא מבינה מהיכן נפלו עליה כל כך הרבה קולגות ועוד ב 06.00 בבוקר.

 

איך שהוא אני מתחבר לתכניות האקטואליה של ערוץ 10, יותר מלכל ערוץ אחר. באופן טבעי במידה ויש לי כמה דקות בבוקר אני מבקש להתעדכן בערוץ 10. לצערי מסיבת הגן שהם עורכים באולפן למעט יום שישי, מאכזבת וצולעת ואני נדחף בעל כורחי לערוץ המתחרה.

  

לבלוג של הצרכן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר