מס' צפיות - 1183
דירוג ממוצע -
ביי גיא
גיא פינס חזר ממש לאחרונה בעונה חדשה, והאמת - התחושה היא שנמאס. למעשה, אפשר היה לסגור את הבסטה כבר אחרי העונה העשירית, אבל גם עכשיו עוד לא מאוחר להכריז על עונה אחרונה. עם העייפות בא השעמום, עם השעמום באה הציניות, ועם הציניות בא החיפוף.
מאת: רב ערוצית 12/11/08 (02:03)

אין מה לעשות, זה כבר לא זה. ואפילו הפינה האהובה עליי, משטרת האופנה של דורין אטיאס, סובלת מחוסר מיקוד - עם דירוג הכולל עשירייה מעורבבת בין ישראל לחו"ל. זה בגלל שחסרים אייטמים? ולמה לא להראות יותר מאדם אחד שהתלבש לעניין? והירידות על שפרה ושוק הכרמל? לא יפה, אבל מתבקש. כי בימינו, אם יש לך הזדמנות ולא הזכרת את "האח הגדול", פספסת.

 

הדבר היחיד שנהניתי ממנו בתוכנית אתמול, ואפילו מאוד - צילומי הקליפ של יוני בלוך, עמוסי השחקנים והכוכבים (במובן הזה הקליפ מזכיר את זה של "מה קשור", ואגב חלקים מהם משתתפים כאן), כולל פלירטוט קטן עם נינט ולא בפעם הראשונה. לא הבנתי מה תיקי דיין עשתה בקליפ ומה הקשר ביניהם, אבל שמחתי לראות אותה. ובאופן כללי, כיף לדעת שאנשים אוהבים את יוני בלוך, פשוט כי הוא כזה מקסים ומוכשר.

 

בסיום התוכנית שודר דווקא קליפ אחר, של אסף אמדורסקי. פינס סיפר שיאנה גור מופיעה שם, אבל לא לטעות, מה שקורה על המסך זה לא מה שקורה במציאות והם רק ידידים. אלא שמהקליפ של אמדורסקי ראו בקושי דקה, ולא ראו אפילו רבע יאנה גור. ואגב, הקרדיטים רצו כל כך מהר שזה מביש - קצת כבוד לעוסקים במלאכה, גם זה כבר לא נשאר בעונה ה-12?

 

ערב טוב עם גיא פינס, א'-ה 19:30 ו-22:50, ערוץ 3

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר