מס' צפיות - 1894
דירוג ממוצע -
אמא'לה - ביקורת טלוויזיה
אז מה בעצם אני רוצה מ"אמא'לה"? אני חושבת שיותר טוב לשאול מה "אמא'לה" רוצה ממני. היא רוצה להצחיק אותי? לעניין אותי? לעורר בי מחשבה? לגרום לי להתאהב בה ובדמויותיה? לאחל להן בהצלחה? להשתעשע מהן? כי כל זה לא קרה עד היום, ולא נראה לי שזה עומד לקרות.
מאת: רב ערוצית 11/11/08 (02:21)

היא לא הייתה אמורה להיות פה אתמול. היא הייתה אמורה להיות היום, שני. היא לא שייכת, היא נדחפת. למה? כי יום ראשון הוא מקפצה טובה לעונה חדשה. טובה לה, וטובה למתח של צופי "האח הגדול". הסתננות טובה לרייטינג. וחוץ מזה, לארז טל יש פינה חמה בלב לאורנה בנאי. אז איך שלא ייתן לה ול"אמא'לה" ליהנות מאבק כוכבי הווילה? ייתן, בטח שייתן. וגם יכריח את אסי עזר לצפות. אחרי הכל, יש שם הומואים.

 

מעולם לא הייתי צופה אדוקה של "אמא'לה". למעשה, אני חושבת שראיתי בקושי שלושה פרקים במצטבר. גם הפעם נהניתי יותר מסיכום העונה הקודמת בשלוש דקות, מאשר מפרק שלם של 30 דקות. וזה למרות הקט פייט, ולמרות שהפרק הסתיים בעמידה, אם להגיד את זה ככה, בעדינות שלרוב לא מאפיינת את הסדרה. ההפך הוא הנכון.

 

בתקציר, אפשר להגיד שמדובר בהרבה דקות של אורנה בנאי וצחי גראד - עכשיו הוא בתפקיד כפול: גם מתווך דירות במהלך הסדרה, וגם הצבעי של מאקו, אתר קשת, לפני ואחרי הפרסומות. חוץ מזה יש קצת דקות של אלון פרידמן ויחזקאל לזרוב, וקצת מדי דקות של תיקי דיין. לא היתה אפילו רבע מיה דגן בפרק, אולי היא בכלל לא בסביבה מאז העונה שעברה, אין לי שמץ, אבל קשה לומר שחשתי בחסרונה.

 

על כל פנים, בראיון המשותף של בנאי וגראד באחד העיתונים בסוף השבוע האחרון, לקראת עליית העונה החדשה, הם דיברו על התברגנות. בעיניי זה יכול להיות טוב בחיים, אבל פחות טוב בטלוויזיה - הספיק לנו מ"הבורגנים", לא צריך עוד תקלות זוגיות בחיים. כן, אני יודעת שבפרק הזה עוד לא ממש היתה התברגנות, חוץ מאשר אצל לזרוב (הורס, בטח הורס), אבל לא לדאוג, היא עוד תגיע. באבו אבוה תגיע.

 

אז מה בעצם אני רוצה מ"אמא'לה"? אני חושבת שיותר טוב לשאול מה "אמא'לה" רוצה ממני. היא רוצה להצחיק אותי? לעניין אותי? לעורר בי מחשבה? לגרום לי להתאהב בה ובדמויותיה? לאחל להן בהצלחה? להשתעשע מהן? כי כל זה לא קרה עד היום, ולא נראה לי שזה עומד לקרות. קצת הכוונה אולי תעזור פה. ועד שהיא תגיע, מבחינתי נקודת האור היחידה היא גראד. אני פשוט מתה על השחקן הזה, עוד מימי "אדינבורו לא מחכה לי". סליחה, אורנה, אני יודעת שזו הסדרה שלך אבל אותו אני מעדיפה יותר. אלא שאותו כבר יש לי בקשקושים של מאקו, לא צריך סדרה שלמה. ולכן, בבקשה, תשובה לשאלה: "אמא'לה", למה זה טוב?

 

רייטינג: 30.2% (!!!), מקום שני בדירוג היומי.

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הנה לך סיבה מצויינת
ירון 12.11.08 (11:54)