מס' צפיות - 653
דירוג ממוצע -
נאום ברק אתמול בעצרת - הסתה
יגאל עמיר רצח את ראש הממשלה של כולנו בין אם הצבענו לו, בין אם לאו ולכן, עצרת הזיכרון צריכה להיות חפה מפוליטיקה ובטח מנאומי בחירות. לכנות אנשים כגידול סרטני עם גרורות - זאת הסתה!!
מאת: יופיטר 09/11/08 (06:33)

ראיתי חלקים מהעצרת כי אני לא זקוקה לבידור של זמרים למרות שברור שכמעט כל הנואמים בעצרת הזיכרון הופכים אותה לעצרת בחירות על גבו של רבין.

 

אני לא חברה באף מיפלגה אני עוד קול צף מיני רבים שבוחנים כל בחירות את המצב והמצע וזאת מתוך המצב בו אנו חיים שכן ברור לכל שלא אנו קובעים מה קורה באזורנו  אני מתנגדת לכל פעולה שאינה חוקית כגון מאחזים אבל להאשים אותם  ואת המיתנחלים בכך שאין שלום בינינו לבין הפלסטינים ושאר אויבינו זאת בדיחה או הסתה מי שלא רואה שאין קשר בין ההתנחלויות לבין השלום המיוחל לא מביט במציאות בעיניים פקוחות ובפיכחות ( חוסר שיכרון).

 

אני שואלת את מחנה השלום אם אני לא מהמחנה הזה זה אומר שאני ממחנה המילחמה????? אני אמא לבן יחיד ששירת ביחידה קרבית שירת במילואים (בלי ולתם - בלי טיול למזרח ול-ד.א. ובכלל) שנה אחר שנה אתם באמת חושבים שאני לא רוצה שלום???

 

מדוע אף אחד מנואמי העצרת לא שואל בקול רם למה אף אחד לא הגן על רבין?????? למה לא השיבו אש? למה מאשימים את הרוצח בנושא הכתבה שלא שודרה ומי הצליח לבטל את הכתבה? מי יותר חזק מהתיקשורת? מי מכוון אותה? מי שולט בה? היא לא אמורה להיות עצמאית? וזאת בלי קשר לדעתי אם צריך או לא לתת פתחון- פה לרוצח.

 

לסיום פוליטקאים ממחנה השלום, יגאל עמיר רצח את ראש הממשלה של כולנו בין אם הצבענו לו, בין אם לאו ולכן עצרת הזיכרון צריכה להיות חפה מפוליטיקה ובטח מנאומי בחירות ולידיעת מחנה השלום. שלום זאת לא המצאה שלכם שלום זאת משאת נפש של כולם אנחנו רק חלוקים באיזו דרך נפעל על מנת להגשים אותה אם ניתן.

 

עושה שלום במרומיו - הוא יעשה שלום עלינו ועל כל ישראל - לו יהי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר