מס' צפיות - 2863
דירוג ממוצע -
האח הגדול: ונסה - התבלין הכי אקזוטי של התוכנית
העוקץ (בעיקר באשמת הציבור) ניטל מ"בית האח הגדול" עם לכתה של ונסה! התבלין הכי אקזוטי של התכנית.
מאת: בעז לביא 05/11/08 (10:39)

ומעכשיו נתחיל להירדם (או לא) לקול נחירותיו של יוסי הדרבן בובליל, שחוץ מלתקוע מעת לעת איזו מימרה עילגת שמצחיקה את כולם, לתופף על הכרס ולהוות אובייקט טוב לנבחרת "שבוע סוף", רק מעשן סיגריות בריאות ואוכל לחם שחור לתחזק את הכולסטרול. אותו הייתי משגר הביתה להמשיך לבנות ווילות.

 

בשיקולי הרייטינג של חברת הפקות מהסוג האמור לעיל, במיוחד בתכניות ריאלטי מסוג ה"אח הגדול" נלקחים בחשבון כל הטיפוסים ה"ביזאריים", ה"המיוחדים" או מחוללי הסערות. הם אלה שבונים את מדרג הצפייה, גם אם לכולם ביחד יש איי.קיו. של עז ביצות מצויה.

 

להשאיר בבית האח הגדול "שיפרות סורגות" עד כדי חרופ, איזה איתי שמתחפש לכרית וצבר חסר קוצים גם אם הם "נורא צודקים", זה מתכון מוות לרייטינג. וגם יוסף בובליל, שבפרוס החדש השלישי לתכנית הופך יותר ויותר למסטיק שנלעס מזה שעות, חסר טעם וריח, ולא בדיוק משמר את הארומה שמראשית הלעיסה, כמוהו גם גברת ה"שופט" מבאר-שבע, שעד כה נראה לי "אוספת מודיעין" וטרם החליטה אם "לפתוח באש" ולהוריד חולצה.

 

וונסה היתה תותח! בלי צחוק, ואם לא יצמידו לה "גלגל הצלה" בדרך הביתה (חזרה לאח) התכנית עומדת לפשוט רגל.

 

וונסה עם אינה ושחר (שאוכל מתחת לשמיכה) זה "פגז קומפוט" (יחד עם מספר "מטחי רנין"). וכמובן בובליל ה"נסיכה" שאחרי שקבלה "מסג'ים" מהגברים ושלחה אותם להביא לה כריך חמאה, בטוחה שהיא סופר מודל "מיס חצר האח הגדול".

 

היא, המיס פיגי הזאת גם היא איזו שהיא פלפלת עסיסית בבית האחטונג הגדול,  וכדאי שתשלח מה יותר מהר את בובליל אבא לעזור בבישולים לבובליל ממה ותפתח עוד כפתור בחולצה.

 

ואף על-פי-כן בובליל נוע ינוע/ח!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אתה צודקקק בשם כל הצופים
מעיין 05.11.08 (20:07)
2.
מעייני לבי איתך וראשי כראשך, סבבה? סבבה! ל"ת
בעז לביא 06.11.08 (10:44)