מס' צפיות - 450
דירוג ממוצע -
יום חג לדמוקרטיה הישראלית
הצעת החוק של השר דיכטר על הגבלת הפגנות מול בתיהם של נבחרי ציבור, שבה לקונן על העובדה שבשנים האחרונות מתרבות ההפגנות מול בתיהם הפרטים של נבחרי ציבור, תופעה שנורא מטרידה את נבחרי הציבור ובני משפחתם.
מאת: kalligula 02/11/08 (23:51)

היום אישרה ועדת השרים לחקיקה את הצעת החוק של השר לבטחון פנים אבי דיכטר, בה הגבלה לקיום הפגנות מול בתיהם של נבחרי ציבור. מה קרה כבוד השר דיכטר?

 

הצעת החוק של אותו שר נכבד שבה לקונן על העובדה שבשנים האחרונות מתרבות ההפגנות מול בתיהם הפרטים של נבחרי ציבור, תופעה שנורא מטרידה את נבחרי הציבור ובני משפחתם. כמובן שכבוד השר גם נתן הסבר מאד מחוכם לטענתו והיא כי "מטרת ההפגנות אינה לממש את האינטרסים הגלומים בחופש הביטוי, אלא להפעיל לחץ בלתי לגיטימי".

 

האומנם כבוד השר?

 

אחת ממטרות השר היא חוק שיאזן בין מימוש חופש הביטוי לבין זכותו של איש ציבור לפרטיות, ולכן ייאסר ע"פ חוק להעניק רשיון להפגנה מול ביתו של אותו איש ציבור, הגדיל לעשות אותו שר נכבד, מחשש שלמעשה לא יקראו לזה הפגנה אלא משמרת מחאה ובעבור אותה משמרת מחאה יחויבו מארגניה ברשיון מן המשטרה כפי שצריך היום בעבור קיום הפגנה.

 

לנבחרי הציבור היקרים שלנו ולחברי ממשלת ישראל הנוכחית, מותר להוציא אותנו למלחמה חסרת תוחלת שתגבה את חייהם של 133 קורבנות, מותר לה להפקיר את תושבי שדרות ועוטף עזה שחיו שנים תחת מטחי קסאמים, מותר להם להפקיר חייל (גלעד שליט) בשבי שנים, מותר לכם לחלק שלמונים לחבריכם,למנות מקורבים,לעשות בקופה הציבורית כבשלכם, לקבל מעטפות דולרים וקצרה היריעה מלהעלות כאן את שלל מעליכם.

 

ואילו לנו האזרחים הקטנים, אסור אפילו את הדבר הבסיסי שניתן לעשות במשטר דמוקרטי תקין, והוא לצאת להפגין, אלא לקבל את מעשיכם יותר נכון את אי עשייתכם, ואת שאר מעלליכם כדבר שלא ניתן לערער עליו ולקבול על כך, אלא להמתין ליום הבוחר בו תמרחו אותנו בשקרים ומעשיות שיעלמו יום אחד אחרי ההכרעה.

 

או שמא אתה מחזיר טובה לכבוד שר הבטחון אהוד ברק, אותו אחד שמינה אותך לראשות השב"כ וביקש ממך לגרום לכך שיותר לא יפגינו תחת ביתו, אותן הפגנות שלכאורה מחלישות את כושר המיקוח שלנו ובלה בלה בלה, שלא לדבר על שאר חבריך המושחתים סביב שולחן הממשלה לה אתה שותף מלא.

 

אדוני השר היגיע הזמן שתתחיל לעשות את תפקידך וללא תתעסק בחקיקה, כי משטרת ישראל שתחת אחריותך לא ממש נותנת לנו האזרחים המטרידים תחושת ביטחון ,לא בכבישים ולא בביתנו שלנו, אז אם לנו לא מגיע לישון בשקט בבטחה , למה אתה חושב שמענין אותנו שאתה לא ישן בשקט?

 

בכלל הקדנציה שלך במשרד לבטחון פנים זה לא משהו להתגאות בו וזה בלשון המעטה, אבל אתה לא אשם, כי התנהלותך במשרד הזה דומה לשאר משרדי הממשלה ובעיקר העומד בראשה.

 

אבל סוף סוף רואים את האור בקצה המנהרה, בתקווה שאתה ומפלגתך הקיקיונית תעלמו אל תהומות הנשייה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר