מס' צפיות - 359
דירוג ממוצע -
ציפורה חלולה / יומן פוליטי
הזיגזוג של ליבני, השלום בליכוד, ליברמן שוב מוכיח את עצמו, העבודה נכחדת וש"ס חותכת ימינה.
מאת: arikziv 31/10/08 (20:16)

"תקשורת דוחפת מנהיגה חלולה" זהו הביטוי המתאים ביותר למה שהתרחש השבוע כאשר התברר כי ליבני חסרת החוליות ותאבת שלטון, המנווטת ע"י פורום החווה ניסתה להקים ממשלה בכל מחיר. שהרי, תפקידים לעבודה, מיליארד וחצי שקל לעבודה ומיליארד לש"ס אומרים דרשני. כך בדיוק התנהלה ציפורה ביום א', כאשר ממש באותה שעה ניסתה דליה לבצע מכירה של סוף העונה וזו דחתה את ההליכה לנשיא בשעתיים.

אך התקשורת, היא בשלה. מציגה את ציפי לבני כמיסיס קלין - נקייה כמנו דף לבן. ביום שני היא הודיעה כי לא יהיו שיריונים, ביום שלישי היא הודיעה כי היא משריינת את מופז, ביום רביעי התברר כי אי אפשר. מי שמכיר את מחוקקי חוקת קדימה יודע שהכל אפשר - הכל! מישהו אמר זיגזוג ?

הרי חוקת קדימה נבנתה בצלמו של הקיסר שרון ולכן אם ציפי הייתה רוצה היה שריון. פורום החווה רוצה להשפיל את מופז עד עפר, הוא הרי ניצח אותם בבחירות המקדימות.

עברו מספר שבועות ועשרות הקלפיות שזויפו עוברות לסדר היום בשקט בשקט, למרות שיש עירעור על התוצאות.
שלא נטעה - ציפי מנהיגה חלולה אשר מוקפת בחבורת מושחתים. כאשר מדברים על ראש ממשלה אישה נוהגים לגדף את גולדה מאיר. שלא יהיו טעויות - גולדה מאיר טעתה, שילמנו על טעויותיה מחיר כבד מאוד אבל גולדה מאיר לא הציגה את עצמה כאישה נקייה ובעצם הייתה מזוהמת - ציפי לבני היא כזו.

בליכוד

 
בליכוד שורר שלום - הבחירות מתקרבות והליכוד יודע להיות מאוחד בשעות כאלו - בניגוד לתנועת העבודה, אך מתחת לפני השטח יש תסיסה. בצוות של נתניהו יש אנשים שהשתן עלה להם לראש. בכל השבוע חיממו את השטח. שכן, העלו אופציה לפיה נתניהו יבחר 50 מועמדים ואלו ידורגו בפריימריז פנימי. לא לקח הרבה זמן אבל אותם אנשים הבינו לקראת סוף השבוע כי מהלכים של התססה יזיקו לנתניהו.

 
על פניו נראה שהליכוד היא המפלגה המובילה ונתניהו הוא המנהיג היחיד שמציג יכולות מוכחות להנהיג את המדינה במישור המדיני והכלכלי מול רוני בריוני וציפורה החלולה.

נתניהו חייב להציג בכוורת שלו יותר נשים. נכון לעכשיו בקדימה, חוץ מליבני העומדת בראש, יש את דליה איציק ועוד כ - 5 נשים. במידה ובליכוד יהיו רק 2 נשים בעשרים המקומות הראשונים ייווצר מצב חמור בעיקר מכיווון שהליכוד היה המפלגה שהובילה חקיקה לשיפור מעמד האישה. מי שהוביל זאת היה גדעון סער .
נתניהו החליט לשריין את מרידור, בוגי ואפי איתם.

ישראל ביתנו

 
ליברמן שוב הוכיח השבוע כי הוא יודע טוב יותר מכולם את העבודה. המפלגה הראשונה שפתחה בקמפיין ממוקד היא מפלגתו. "בלי שרות לאומי אין ביטוח לאומי", זהו הקמפיין שמדבר אל כולם.

ש"ס

 
שוב הוכיחה כי היא שייכת למפה הימנית וזאת משום שכאשר הציעו לה אתנן דומה לאתנן של העבודה, היא סרבה לקבלו על רקע חלוקת ירושלים אצל חסרת החוליות ליבני. ש"ס הוכיחה כי למען ירושלים היא ויתרה על כסף וכיבודים.

העבודה

 
לקראת הבחירות הללו מתברר כי מהפך 1977 מגיע בעצם לשיאו ב - 2008. המערך מגיע היום לשיא השפל. 50 המנדטים שהתחלקו בין העבודה למפלגות שנמצאות בגוש המרכז שמאלה, יתחלקו כנראה בין קדימה, העבודה, הערבים ומר"צ. כל זה קורה כאשר בקדימה יש רוב ליוצאי תנועת החרות ההיסטורית. המשמעות היא שתנועת העבודה והשמאל נעלמים ונכחדים.

 
נשארה ההשפעה שלהם בתקשורת, בתקשורת יש רוב לשמאל וזה לא מעט.

 
http://www.likudnik.co.il/article.aspx?articleid=5350&categoryid=180

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר