מס' צפיות - 4875
דירוג ממוצע -
איפה אפשר לעשות סקס באחוזת ה"אח הגדול"
מאת: בעז לביא 30/10/08 (11:52)

בכלל נראה כי נכבדי הריאלטי'ס למיניהם סובלים מאימפוטנצייה, אולי עקב תסמונת ה'שפע', ואולי עקב ה"לחצים" הפנמיים כתוצאה מהמתח של "מי יזכה" מי "יעוף" ומי "יחזור לדכא אשליות".

 

באח הגדול מסתמנות דוקא הבנות כ"אלכס חולה אהבה". הן ממש יורות את זה. משמע, עוד אף זכר לא הצליח "להבקיע" את מערך 'מצלמות ההגנה' ולכבוש שתי גבעות "שולטות" ו"מעבר הכרחי" באחד מיעדי ה'אויב' "ונסה" "רנין"(עווזה בלהה) ו"עינב" מתחם הנ"ט (נגד טנקים).. לאחרונה ראיתי כי הזירה תוגברה בעוד שתי יעודות, אחת דוקא נראית די ששה אלי קרב.

 

אני זוכר כיצד בפרוייקטי Y בלי חדירה מגזמת עד מלחצת של מנחים לתוך "תחתוני החבורה" הצליחו לעשות גם את "זה". הכל היה ספונטני. היתה שם אחת שאף תארה סקס טוב כ"ארוחת בוקר" עם סלט טרי ,חביתת ירק משתי ביצים וכוס מיץ טבעי", אין לי ספק שהיא אכלה את המנה הזאת מספר פעמים. ה"ארז טלים" הללו יודעים לעקר כל מתח ודבר בתרחיש שהיה אמור להיות זורם וספונטני (גם אם קצת מכוון). איך אפשר לעסוק באהבות, כשכל דקה מבקשים אותך " להתנהג בהתאם" וכלם "מרימים תחתונים" ורצים  לסלון ? ואפילו בשרותים שנניח אין מצלמות, המיקלחון שקוף, ובג'אקוזי יש מצלמת עומק(איחסה עלייכום).

 

ושכבר עשו סקס זה היה כמו המשפט הילדותי" if you want a little brother, put your father on your mother"

 

לקחו אחד שמו על אחת כמעט בכוח (ההפקה בשלה סקשיין), כדי שיהיה על מי "לכעוס" אחר-כך.

 

רבותי "ככה לא בונים אחים גדולים". הסקס, המתח הסמוי המתפרץ לו מעת לעת, שוד הגברים מזאת לזאת ולהפך, הם שתורמים את ה'פלפל ' בתכנית פור גאד סק. ומספיק עם ה"משימות הדביליות" האלה והקישקושים של רנין (המדונה של שי) עם המכתב של תייסיר והסריגה של שפרה וזה חמור מאד שהיא עדיין סורגת כובעים (ולא תחתונים נניח) או בכלל  ס ו ר ג ת ? משעמם לה!!! חסר לה פלפל !! תנו לג'מעה ל'התלבלב',תוציאו איזו מצלמה או שתיים ותעבירו את ניהול ל"יוסף" עם הקסקט מהפרוייקט (y) שבא רק לדקה להעיף משהו מהתכנית או לחלק צ'ופרים, ומציא שתיים וחצי מילים מהפה. תאמינו לי אפילו הצופים "שקשקו" ממנו.

 

ולחברי האח הגדול הייתי ממליץ, גם במכונת הכביסה אל תעשו סקס! לא, אין שם מצלמה, אבל אף אחד לא "תוקע" לכם, שאיזה בובליל לא לוחץ שם על הכפתור ומוציאים אתכם משם סחוטים וכמעט יבשים.

 

תפסיקו  "להנחות" תנו לרייטינג לחזור, שעה שהוא כבר נפול בגלל הפירסומות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לכותב - בועז
כרובי 31.10.08 (02:54)
2.
בועז - אתה צודק
טלית 31.10.08 (15:59)
3.
כדורים או "עשב"בינתיים יש שם רק "עציצים" ל"ת
בעז ל. 02.11.08 (10:31)