מס' צפיות - 366
דירוג ממוצע -
הסיבה שבחרתי ביבי בבחירות הקודמות
ולמה אבחר בביבי בבחירות הקרובות
מאת: יופיטר 30/10/08 (06:19)

שמתי לב שהבוחרים ברובם בוחרים על פי הרגש ולא על פי ההגיון - ולראיה הבחירות הקודמות - למרות ששרון היה בן 74 - איש ממש לא בריא - דבר שניכר בשטח - והיה כמעט ברור שלא יוכל לכהן 4 שנים - רוב הציבור נהה אחרי העיתונאים המאתרגים - שרצו בהתנתקות - (למען הדיוק - גירוש) - אגב העיתונאים הם בדיוק כמו הציבור - ממש לא יותר חכמים מן הממוצע.  

 

לדעתי מול שרון הציבה מפלגת העבודה את - פרץ - אדם שאפילו לא מילא מישרה של שר - נראה לכם הגיוני להצביע לו כראש ממשלה?

   

מה גם שהוא לא ממש מורם מעם בשום פרמטר. - ומכין שכך היה - נותר להגיון שלי להצביע לביבי - שכבר שימש כראש ממשלה - עשה את הטעויות שלו - עשה גם דברים חיוביים - והושמץ מעבר לכל פרופורציה על-ידי העיתונאים - שלצערי יש להם להם השפעה על הציבור - גם מעבר לפרופורציות של יכולתם האינטלקטואלית -( ברובם כמובן).

    

גם בבחירות אלה - מסתמן שיש ענין להריץ את ליבני - ובכן נכון שבשנתיים האחרונות ליבני רכשה נסיון - אבל - אני לא יכולה להוציא אותה נקיה מהשותפות למלחמת לבנון הכושלת - בתום המילחמה היה עליה להתפטר - אם לא היתה שותפה להחלטות.

    

בתום המילחמה - כי מלחמה זה לא זמן להתפטרות - בגלל הנחיצות לאיחוד כוחות ולהתמקדות במטרה אחת - לנצח את האויב. אני לא מתיחסת לועדת וינוגראד - כל מה שנאמר במסקנות היה ידוע וגלוי - למי שרצה לדעת - אבל את המסקנה היחידה - שהיה על הממשלה להסיק בעצמה - וזה להודות בכישלון - ולהתפטר - לא עשו - כולל ליבני - לדעתי לו היתה הממשלה מתפטרת אז- היה הציבור רוכש לה כבוד - לצערי היום עם כל מה שהתגלה אצל ראש הממשלה - והירשזון - שר האוצר לשעבר (תזכורת), אחרי הפריימריס של קדימה - בה הסקרים והמדיה - פגעו בדמוקריה לדעתי - שכן ליבני לא זכתה כלל בניצחון מוחץ - אבל את זה הכריזו רק בקול ענות חלושה  ומיהרו להשכיח מעיניי הציבור - באופן כללי אין לתיקשורת נטיה לבקר את עצמה - העיתונאים עסוקים מדי בביקורת על אחרים - אין להם זמן להסתכל על עצמם מעבר לסידור העניבה לפני הראי - שמים הרבה מייק- אפ וזהו - חשבון נפש - הס מהזכיר לתיקשורתאים ברובם.

 

זהו הגעתי לקו הגמר - אם לא אצביע ללבני - ולא אצביע לברק - נשאר לי שוב להצביע לביבי - ומכיון שאני יודעת שאין אדם

אולטימטיבי שמתאים בול לכהן כראש ממשלה - אני בוחרת תמיד ברע במיעוטו. ומכיון שעדיין לא הגענו למצב בו יש לנו 2 מפלגות גדולות שמהוות אלטרנטיבה שילטונית זו לזו - כברוב המדינות המתוקנות אני לא מצביעה למיפלגות קטנות - אם כי ברור שאינני שוללת אותן.

 

אני מקווה שהכנסת הבאה תהיה קצת יותר יצירתית - שתדאג למדינה יותר מאשר לכיס ולכיסא - שיהיה איזה שהוא שינוי בשיטת הבחירת - להבא - ובעיקר אני מיחלת שתהיה לנו כנסת טובה וממשלה טובה - ושהפוליטיקאים יחזירו לעצמם את כבודם האבוד, ובעיקר שיחזירו את גילעד שליט בבמהרה הביתה - אמן.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר