מס' צפיות - 533
דירוג ממוצע -
פוליטיקה חדשה ונקייה, האומנם?
גשו לאתר גוגל והקישו את המילים "חברי כנסת ישרים", מה התוצאה? לעצלנים שביניכם, התשובה בכתבה.
מאת: kalligula 26/10/08 (22:52)

היום התבשרנו על כשלונה של ציפי ליבני להרכיב ממשלה, והנה שוב פעם הממשלה לא מסיימת את הקדנציה ופנינו לעבר בחירות חדשות. האמת שלטעמי זה קצת מאוחר מידי, כי לדעתי הממשלה הזו היתה צריכה לעוף לקיבינימט יום אחרי סיומה של מליחמת לבנון השנייה, ואני אפילו לא נגעתי בטיפולה הכושל והמביש בענינו של גלעד שליט שלמעשה ליווה את כל הקדנציה שלה בשבי!!! אני רק מקווה שהוא ישוב הביתה עוד לפני סיומה והשבעתה של הממשלה החדשה, שתבחר.

 

לקראת ההחלטה של ציפי ליבני לחזור לבית הנשיא ולהודיע על כשלונה בהקמת ממשלה בראשותה, וההכרזה על בחירות חדשות, והפיכת ממשלת החידלון הזו לממשלת מעבר. ציפי ליבני שניסתה למכור לנו את הסלוגן השחוק של פוליטיקה אחרת, פוליטיקה נקייה ובלה בלה בלה האמנם פוליטיקה אחרת???

 

אז יש לי משימה קטנה בעבור קוראיי היקרים. גשו לאתר גוגל הקישו את המילים " חברי כנסת ישרים" וראו מה התוצאה לעצלנים מבינכם התוצאה שתקבלו היא  "החיפוש שלך - חברי כנסת ישרים - לא תאם אף מסמך. אולי התכוונת לחפש חברי כנסת מושחתים? ... נסה לחפש ללא המילה "ישרים". נסה לחפש ללא המילים "חברי כנסת"  לראות את זה ולא להאמין!!! האמנם פוליטיקה נקייה ואחרת? לציפי ליבני הפתרונים, הלוא ציפי ליבני עצמה כבר שוחה ברפש הזה לא מעט שנים, מרבית הקריירה שלה עשתה בליכוד כבת למשפחה רוויזיוניסטית (מענין מה היה חושב עליה אביה לו היה רואה את התפנית שחלה בדעותיה מאז אות ימים סוערים כחברת כנסת מטעם הליכוד.

 

אני אישית לא מכבד חברי כנסת שתוך כדי מהלך כהונתם עוברים או מקימים גוף חדש, כי לדעתי לפני שאתה עושה מהלך כזה אתה חייב להחזיר את המנדט לבוחר שהכניס אותך לכנסת מטעם מפלגה מסוימת ואם ברצונך לשנות כיוון או "בית" תעשה זאת בדרך המקובלת תוך כדי התמודדות בבחירות כפי שעושה כל מתמודד אחר. לו זה היה קורה אולי לא היינו נאלצים לאכול את פרי הביאושים שנקרא "הסכם אוסלו" שהועבר בעזרתם האדיבה של ה"עריקים" סוחר הסמים גונן שגב, ואלכס גולדפרב האופורטוניסט. ויש עוד אינספור דוגמאות כאלה.

 

אז בדר"כ כולם מסתתרים תחת אותה "שיטה" קלוקלת אבל בשימושה הרב הם מכשירים את השרץ, שרק גורם לנו להמשיך לאבד את האמון בהם אם בכלל נשאר כזה. כי תכלס מפלגת קדימה היא מפלגת עריקים ואופורטוניסטים שרכבו לכנסת על גבו של אריק שרון ומחלתו, מישמש דעות ללא דרך וללא כיוון בתחילת הקדנציה ממשלה עם ליברמן ולקראת סופה כמעט ממשלה עם מר"צ, התבלבלתם? אני יותר. מרבית חבריה הבכירים הם אותן פיגורות מימים ימימה הן מהליכוד והן מהעבודה דליה איציק, ציפי ליבני, הנגבי, הירשזון,מופז והרשימה עוד ארוכה אז מה הועילו חכמים בתקנתם? זו אותה הגברת בשינוי אדרת אז פוליטיקה נקייה ואחרת? הצחקתם אותי , גם את גוגל.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר