מס' צפיות - 382
דירוג ממוצע -
לבני לא עברה טסט / יומן פוליטי
גלעדן ארדן :"הליכוד חייב לבצע מהפכה בביטחון האישי", המפתח בידו של הרב עובדיה,יואל חסון תגרן בלתי נלאה, האם בקדימה מצטערים שגנבו למופז את הבחירות, ציפורה גדולה בסקרים קטנה בביצוע.
מאת: arikziv 24/10/08 (16:57)

פעם אמרו על הרב ש"ך המפתח בידו,כזכור ש"ס אשר הוקמה בתמיכה ברורה של הרב ש"ך, באותה תקופה הרב ש"ך היה זה שקבע על הדרך הפוליטית, עם מי המפלגות החרדיות ילכו לקואליציה.  אין ספק כי המפתח עבר לרב עובדיה. נכון לכתיבת השורות האלה ש"ס מחוץ לממשלה, האפשרות של לבני ממשלת מיעוט, אשר גם בקדימה לא מסכימים ללכת לממשלה שאינה נתמכת ע"י רוב ברור.

 
וכפי הנראה לבני תודיע לנשיא כי היא לא מצליחה להקים ממשלה. ישבתי השבוע עם מקורב ליעקב אדרי, המקורב אמר לי שיטרית ואדרי טעו, היה והיו תומכים במופז הייתה ממשלה כפי הנראה אנו משלמים מחיר שלא התאחדנו מאחורי מופז.
ציפורה גדולה בסקרים וחלשה בביצוע, וכעת ברור כי הלכנו עם שרון,קבלנו את אולמרט, ועכשיו ציפורה, מהפח אל הפחת.
בכירים בקדימה אומרים לליבני אין הבנה פוליטית ויכולת להתחבר לשותפים היא חיה באיזה אולימפוס,משהו בדומה לנתניהו, אך ההבדל שנתניהו יש חזון ודרך.

 

לליבני אין חזון ודרך.

 

המרוויח הגדול מאי הקמה של הממשלה אהוד ברק, גם גילה אחראיות וגם לא נכחד ע"י ליבני. מכיוון שהיה ולבני תקים ממשלה הלך על על מפלגת העבודה. ברק נכנס לממשלת אולמרט עם 25 מנדטים, והיום נמצא עם 12 מנדטים.
אצל ציפורה היה עובר לחד ספרתי.

 

יש אחד שמחייך אולמרט, אולמרט זוכר את חיצי הרעל ששלחה ציפורה, ואולמרט צוחק היום נהג כפי שנדרש, הלך לנשיא נתן ללבני את המפתחות ,אבל מתברר כי לבני לא עברה טסט.  בקיצור התקווה הלבנה של התקשורת נפלה שדודה.

 

עכו הנמל הפלסטיני.

 

כבר מיד אחרי אוסלו הופיעו מאמרים וידיעות כי הפלסטינים לוטשים עין לעכו כנמל המדינה שבדרך, אל עכו היגרו בשנים האחרונות ערביי הגליל, גם תושבע עכו הותיקים לא אוהבים את התוצאות של ההגירה הזאת, ההגירה הביאה ערבים שאינם רוצים דו קיום, ההגירה הגבירה את הפשע ויתר מכן הפרה את הדו קיום בעיר.

 
ח"כ גדען ארדן שהגיע השבוע לעכו, אמר כי הליכוד חייב לבצע מהפכה בביטחון האישי, כל מי שמפר חוק ונוקט באלימות יהיה מאחורי סורג ובריח,אוזלת ידה של המשטרה בפרעות בעכו מוכיחה כי רק עמידה על חוק וסדר, היא הפתרון. כוונת הליכוד תהייה לתגמל את ערביי ישראל הנאמנים, ושלילת האזרחות ממי שלא יהיה נאמן.

 

נתניהו אשם.

 

הבוקר שמעתי את יואל חסון מאשים את נתניהו, חסון יכול להאשים רק את עצמו מכיוון שבמעבר למפלגת קדימה עברו העריקים ניתוח חובה, הוצאת עמוד השדרה. לחסון לא נשאר אפילו שארית מעמוד השדרה ,הרי אם לא היה שותף לגנבת הבחירות ממופז הייתה להם ממשלה, אני זוכר מספר ימים אחרי ששרון הודיע על הפילוג, הוזמנתי למשרד של עו"ד שאני עובד איתו,יואל ביקש תמיכה למרוץ שלו לכנסת בליכוד, כאשר שאלתי האם הוא לא הולך עם שרון ענה עוד לא החלטתי, נפגשתי היום עם ישראל כ"ץ ודני נווה, ויש סיכוי שאני רץ בליכוד. ההמשך ידוע שרון נתן ליואל מקום ברשימה, והיום כאשר אני רואה את יואל חסון אני מתגעגע לצרלי ביטון. יש לזכור יואל חסון למען מקום בכנסת ימכור את כולנו.


יואל במה נתניהו אשם, בזה שאתם חפצים שררה, מה הפחד שיגמרו לך הנסיעות לחו"ל הרי אנו יודעים שיש ראשון טורס, ויש חסון טורס. לפי פרסומים בתקשורת אתה יותר בחו"ל מאשר בארץ.  האם למדת מאולמרט, מעניין האם גם דירות יש לך, יואל אתה מהווה בושה לתנועת בית"ר, ראש לשעבר אדם בלי הדר וכבוד.הפכת לתגרן בלתי נלאה.

 
http://www.likudnik.co.il/article.aspx?articleid=5304&categoryid=180

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר