מס' צפיות - 2263
דירוג ממוצע -
"האח הגדול" - דה שואו מאסט גו הום
סיקור פרק "האח הגדול", ראשון (19/10, 21:00), ערוץ 2.
מאת: רב ערוצית 20/10/08 (16:15)

מצד אחד: הבובליל נגד שני הצעירים האינטליגנטים שפרה ושי. ברור לי שהוא צריך ללכת. די, מיצינו את הבדיחה. והשבוע היא אפילו לא היתה מצחיקה. לשפרה יש את צבר, לשי את עצמו, וביחד שניהם מביאים עניין לווילה. וחוץ מזה, כמו שאומר ליאון, עינב צריכה ללמוד להסתדר בכוחות עצמה, בלי אבא שלה.

 

מצד שני: שפרה לא מפסיקה לעלוב בבובלילים, ולזרוק להם את האמת בפרצוף ומול כולם. ובתור דתייה לשעבר, היא בטח יודעת שכל המלבין פני חברו ברבים כאילו שופך דמים. אז נכון, כל דבר שהיא תגיד להם יהיה ברבים, בגלל המצלמות. אבל לעשות את זה מול כל דיירי הווילה, זה לא לעניין. אם משהו מפריע לה, והיא כבר חשבה עליו כמה זמן, שתגיד להם בצד ולבד. ואחר כך היא עוד באה לבכות לאח הגדול על זה שהם לא מדברים איתה, וכמה קשה לה שלא אוהבים אותה.

הרצחת וגם ירשת? (זה ביטוי מוגזם כמובן, אבל האנלוגיה ברורה).

 

בקיצור, עם כל הכבוד ללילה עם צבר, לא מגיע לה להישאר. לא מגיע, אבל איכשהו אנשים מחבבים אותה, יש בה משהו שמכניס פלפל לווילה אפילו שהיא בסך הכל פרידמן.

  


 

* המשימה השבועית שיעממה אותי מאוד. הלכתי לרחוץ כלים

* במקרה השבוע יצא לי לראות קצת ערוץ 20 - התוכנית של ארז ואסי בערוץ 2 מגמתית לגמרי

 


 

הרבה אנשים מגיעים לפה מגוגל עם החיפוש "האחות הקטנה של האח הגדול", והכל מפני שנתתי את הכותרת הזו לפוסט הראשון שלי על התוכנית בערוץ 2, הרבה לפני שידעתי שתהיה תוכנית כזו בערוץ ביפ. אז כדי להפסיק לאכזב את כל המחפשים אספר שצפיתי בעשר דקות מהתוכנית, שמנחה אפרת אברומוב. בעשר דקות האלה היא לא הפסיקה להתנשא על אשר, ולנסות להיראות מגניבה. פויה של תוכנית, להתרחק.

 

לבלוג של רב ערוצית

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר