מס' צפיות - 352
דירוג ממוצע -
שרה פיילין מגיעה ל- SNL !!!!!
מאת: אפי טריגר 18/10/08 (23:20)

 1. זה יקרה מוקדם מכפי שחשבנו: שרה פיילין האמיתית תגיע במוצ"ש לגוב האריות, לאולפן של SATURDAY NIGHT LIVE ותשתתף במערכון. סביר מאוד להניח שהיא תיפגש עם המחקה הראשית שלה, טינה פיי ( בדומה להופעה של הילארי קלינטון יחד עם איימי פוהלר בעונה שעברה ). בינתיים, בשעות שנותרו לנו עד להופעה, אפשר להסתפק בהערות של פיי על החיקוי שלה לפיילין. פיי הופיעה בתכניתו של דייויד לטרמן שתשודר הלילה ( שישי ). הנה התמליל. ולמי שפספס הנה המערכון המבריק שבו השתתפה סנאטורית קלינטון:

 

2. סנאטור ג'ון מקיין הגיע בחמישי לתכניתו של דייויד לטרמן. כזכור, לפני שלושה שבועות מקיין ביטל הופעה אצל לטרמן שעה וחצי לפני הקלטת התכנית. מקיין טען שהוא חייב לצאת מיד לוושינגטון ולסייע בדיונים על המשבר הכלכלי. לתדהמתו של לטרמן, מקיין מצא זמן לעבור באולפן של קייטי קוריק ולהתראיין ארוכות. בימים שחלפו מאז לא הפסיק לטרמן לחבוט מילולית במועמד הרפובליקני לנשיאות. אמש מקיין הגיע לתכנית, קיבל זמן מסך של כמעט שעה ברוטו והתנצל בפשטות: "פישלתי". הנה קטע מהראיון.

 

 

3. ועד להופעה של פיילין ב-SNL, הנה קטע מספיישל אמצע השבוע של התכנית. המערכון הפעם לועג לעימות האחרון בין אובאמה למקיין ולאזכורים התכופים של " ג'ו השרברב"

 

לבלוג של אפי טריגר

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר