מס' צפיות - 1817
דירוג ממוצע -
דואט עם אקורדיון - אלי גורנשטיין / הקאמרי - ביקורת
מאת: אלעד נעים 16/10/08 (13:06)

"דואט עם אקורדיון" הוא ערב משותף של השחקן והזמר אלי גורנשטיין יחד עם האקורדיוניסט איתן שפירא, אשר עולה במסגרת המופעים בקפה תיאטרון בתיאטרון הקאמרי. המופע כולל רפרטואר עשיר ומגוון : קלאסיקה ישראלית, אריות איטלקיות, שנסונים צרפתיים וקטעי נגינה, כאשר כל אחד ואחד מהקטעים מבוצע ע"י אלי גורנשטיין כדואט עם אקורדיון.

 
אלי גורנשטיין הוא ללא צל של ספק אחד מהזמרים ומהשחקנים המוכשרים ביותר בארצנו. יש לו קול עוצמתי, חזק ומרשים, ובנוסף יש לו יכולות משחק מרהיבות, ובמיוחד בערב מסוג זה בו הוא נדרש להחליף דמויות משיר לשיר, הוא מצליח להפגין את יכולותיו הוירטואוזיות הראויות לשבח. דווקא בגלל הגיוון הרב והמעברים החדים בין הקטעים יכולות אלו מרשימות במיוחד. כמובן, אלי גורנשטיין גם בעל חוש הומור נפלא, והוא מספר את סיפורו של כל אחד ואחד מהשירים אם במסגרת קטעי הקישור ואם במסגרת הביצוע עצמו.

 
במיוחד התפעלתי מביצועיו של גורנשטיין לאריות איטלקיות, דווקא מפורסמות פחות, מהאופרה "מפיסטופולה" ע"פ ספרו של גתה, "פאוסט" או מהאופרה "הספר מסביליה". כמו כן, לקראת סיום הערב סיפר על תחילת יחסיו עם הצ'לו בגיל 12, וניגן בצ'לו במספר קטעים לצד הנגינה באקורדיון של איתן שפירא. למותר לציין, שמעבר לכישרונו הגדול כשחקן וכזמר, הוא גם נגן צ'לו מוכשר מאוד.

 
יתרה מזאת, במקביל מופיע אלי גורנשטיין על במת הקפה תיאטרון בקאמרי עם המופע "אלי גורנשטיין שר סינטרה". מופע זה אף הוא מוצלח במיוחד, וגם שם באות לידי ביטוי יכולות המשחק שלו אך בעיקר יכולותיו הקוליות הבלתי רגילות.

לסיכום : ערב מהנה מאוד והזדמנות נפלאה לצפות בשחקן-זמר-נגן נפלא.

הכותב הוא יועץ תיירות ויועץ עסקי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר