מס' צפיות - 446
דירוג ממוצע -
בועז דקל על שאול מופז
מאת: בועז דקל 15/10/08 (15:59)

האמת שלא נעים לי ונראה שאני נטפל ככה למופז, אבל אין דרך שאפשר להמנע מלהתייחס להתנהלות ולהתנהגות שלו כיווןו שהוא כנראה החליט שעכשיו שהוא חוזר הוא צריך להיות בכותרות.

 

כמובן שאף אחד מאיתנו לא תמים לחשוב שאין איזה מניע אישי מאחורי כל ההתנהגות הזאת, פתאום הוא מופיע בעצרת בטירת הכרמל שהיא כולה פולחן אישי של התומכים שלו. עכשיו הוא מופיע בעכו כדי "לראות מה קורה ולהזדהות" ובטח נשמע ממנו הרבה כל הזמן הזה, כי הוא בטח חושב שככל שהוא יעשה יותר רעש מבחינת ההופעות הפומביות שלו כך יהיה לו יותר כח בממשלה ובבוא היום (כן הוא עדיין מאמין שזה אפשרי) הוא יצליח להחליף את ציפי לבני. דבר אחד הוא לא לוקח בחשבון וזה שאהוד ברק - שגם ההתנהלות שלו תמוהה - מחכה לו בסיבוב, והצליח להבריג את עצמו כך שלשאול מופז אין באמת סיכוי כאן.

 

איך יתכן שאדם שהיה רמטכ"ל בישראל (למרות שלא התקבל לקורס קצינים פעמיים - ???!!!) וגם חושב ומאמין שהוא יכול להיות ראש ממשלה, לפחות יותר טוב מציפי לבני, מרשה לעצמו להתנהל ללא אינטגריטי בכלל. אתמול אמר שהוא הולך, והיום הוא אומר שהוא לא הולך לשום מקום.

 

אני מצטער להגיד לכם, שהתנהגות פתטית מן הסוג הזה לא הייתה מתקבלת בשום מדינה מתוקנת. לא מאמין שיש פוליטיקאי אחד לרפואה לא בארה"ב ולא באירופה ולא באסיה (חוץ מהמדינות הטוטליטריות) שהיה מרשה לעצמו להתנהג בצורה כל כך מוזרה ולא יציבה. הרי אם אתה לא יודע מה לעשות עם עצמך, איך תדע מה לעשות עם המדינה?

 

אבל לזכותו של מופז צריך לאמר שההתנהגות הזאת לא אופיינית רק לו, הרי ראינו איך ברק מתנהג, ואיך פוליטיקאים אחרים מתנהגים. מופז מרשה לעצמו להתנהג בצורה כל כך חסרת אחריות ובלתי יציבה פשוט בגללל שהוא יכול.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר