מס' צפיות - 368
דירוג ממוצע -
בועז דקל ממשיך להיות מופתע מהתנהלותו של מופז
מעניין שזה עדיין לא הופיע בשום מקום בעיתונות האלקטרונית, אולי בגלל שכולם מתרכזים במשבר הכלכלי, אבל קראתי היום בכותרת של מעריב, שישנה הערכה שמופז מגבש מחנה נגד ליבני.
מאת: בועז דקל 13/10/08 (00:45)

מעניין שזה עדיין לא הופיע בשום מקום בעיתונות האלקטרונית, אולי בגלל שכולם מתרכזים במשבר הכלכלי, אבל קראתי היום בכותרת של מעריב, שישנה הערכה שמופז מגבש מחנה נגד ליבני.

 

לפי מה שכתוב בעיתון " אתמול כינס שר התחבורה שאול מפוז את תומכיו המרכזיים בטירתת הכרמל, כדי להבהיר להם כי מחנה מופז עדיין חי ובועט" (מעריב, 12.10.08, מאת: מרב דוד)

 

ואני שואל אתכם, דווקא את תומכי מופז, אתם עדיין איתו? אתם עדיין מאמינים לו? מה אתם מספרים לעצמכם? אתם לא רואים שיש כאן התנהגות ילדותית חסרת אחריות? מה זאת אומרת הבן אדם נעלב אחרי הפריימריז, אמר שהוא לוקח פסק זמן, נטש את כולכם, וכשרדפתם אחריו והתחננתם הוא חוזר, בערך אחרי יומיים. ולא רק שהוא חוזר, במקום לחזור ולעזור לציפי לבני להקים את הממשלה הזאת שהמדינה הזאת כל כך צריכה, הוא חוזר בשביל לשים מקלות בגלגלים. ולמה? אולי בגלל שהוא ילדותי ולא אחראי, ונקמן? זה הזמן לעשות חשבונות מר גבר-גבר?

 

אם אתה רוצה לחזור, תחזור עם מטרה לאפשר למי שזכתה בפריימריז, מהמפלגה שלך, להקים ממשלה בישראל. תחזור למען המדינה ולא למען איזו אג'נדה פרטית שלך.

 

אני אומר לכם, אני מתבייש שיש אנשים כאלה בפוליטיקה. אדון מופז, המאבק בינך לבין ציפי לבני הסתיים בנצחון שלה. תהיה באמת גבר-גבר ותקבל את העובדה הזאת. אם אתה מסרב באופן ילדותי ולא אחראי לקבל את זה תשאר בבקשה בבית ואל תפריע. אם אתה מוכן למחול על כבודך ועל ההתנהלות שלך עד עכשיו ולתת כתף למען המדינה, תחזור ותבלע את הצפרדע. אבל אל תחזור כדי לעשות בעיות. למדינה הזאת יש מספיק בעיות גם ככה, ועכשיו נוספה בעייה רצינית של משבר כלכלי, שזה מה שנקרה ON TOP OF IT, אז איך אתה שמתיימר לשים את טובת המדינה בראש מעז לעשות הכל כדי לטרפד הקמת ממשלה, בראשות המפלגה שלך. משהו לא ברור פה?

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מאיין ולאן הולך המטריד הלאומי?
zvidoc 13.10.08 (16:17)