מס' צפיות - 332
דירוג ממוצע -
על ההתנהגות של מופז
אז מה היה לנו כאן, ואיך הגבר-גבר הזה מתרץ את ההתנהגות המזגזגת הזאת?
מאת: בועז דקל 06/10/08 (08:34)

כבר כתבתי לפני מספר ימים שמלאכת הרכבת הממשלה בישראל, ובכלל ההתנהלות של הפוליטיקאים מזכירה לי טלנובלה. שם התייחסתי דווקא להתנהגות של אהוד ברק, ולפוצי מוצי שהוא ואשתו עשו עם ציפי לבני בארוחה משותפת אחרי כל הרפש שהוא הטיל עליה בשבועות האחרונים.

 

עכשיו אני רוצה לחזור לסיפור של מופז, כי גם על הנושא כתבתי כבר די הרבה, ובמיוחד אחרי שהוא נעלב והלך, אבל עכשיו מסתבר שהוא רוצה לחזור (כבר שמענו את השמועות האלה לפני החג). והוא לא רק רוצה, כנראה גם חוזר.

 

אז מה היה לנו כאן, ואיך הגבר-גבר הזה מתרץ את ההתנהגות המזגזגת הזאת? או שהוא בכלל חושב שהוא לא צריך לתת הסברים לאף אחד והוא עושה מה שהוא רוצה, הרי כולם כל כך תומכים בו (זה שהוא לא זכה זה בגלל רמאות), שאף אחד לא יעשה חשבון להתנהגות חסרת האינטגריטי שלו וכולם נורא ישמחו שחזר. כך נראה העולם בעיני ילד בן 5 שמרוכז בעצמו, וכך בדיוק נראה העולם כנראה גם למופז.

 

יום לאחר ההתפטרות של מופז כתבתי כאן שיש שתי אפשרויות להתנהגות המוזרה שלו, או שהוא עושה תרגיל, או שהוא באמת רוצה ללכת בגלל שלא זכה בפריימריז. בנוסף כתבתי, שבשני המקרים מדובר בהתנהגות חסרת אחריות וילדותית.

 

מן העובדה שהוא עכשיו רוצה לחזור, ולא רק זה, אלא טוען שרק "לקח חופש"???!!! נראה שכל הסיפור היה תרגיל. אבל מה שחמור זה לא התרגיל, זאת כל ההתנהלות. הרי כולם הבינו שהוא הולך ולא שהוא לוקח חופש. ואיזה חופש בדיוק הוא לקח? את ראש השנה. סליחה, כולנו היינו בחופש בראש השנה. זה זמן סביר כדי ללכת ולחזור? ההתנהלות הזאת מוכיחה שוב שמופז כנראה חושב, שוב כמו הרבה פוליטיקאים כמוהו לצערי, שהעם הוא חסר אינטליגנציה בסיסית ולכן אפשר לעבוד עליו בעיניים והוא יאכל הכל.

 

אז מר מופז, תקשיב טוב, העם הזה לא טיפש, עובדה שאנשים חכמים ממך (אומנם מושחתים ממך) חשבו אותו דבר ולבסוף מצאות את עצמם מחוץ למשחק.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הוא לא מוצא עבודה!!!!!! ל"ת
zvidoc 06.10.08 (09:05)
2.
כנס מהר....
חסוי 06.10.08 (19:30)