מס' צפיות - 331
דירוג ממוצע -
מדוע אני נגד דב חנין לראשות עירית ת”א?
מאת: חץ בן חמו 28/09/08 (01:50)

העניין הזה רץ כבר כמה זמן בביצת הבלוגים הישראלית: שוקי גלילי בעד דב חנין, גם יהונתן קלינגר בעד, וגם גדי שמשון בעד דב חנין, ובקיצור, יש ימבה בלוגרים בעד שדב חנין יהיה ראש העיר הבא בבחירות המקומיות הקרובות.

 

אני רוצה לאמר מראש: מקצועית, דב חנין הוא אחד האנשים הכי מקצועיים ויעילים בכנסת. אין הרבה חכ"ים שעובדים בכזה מרץ על הצעות חוק בין אם עצמאיות ובין בשת"פ עם מפלגות אחרות, גם כאשר המפלגות נמצאות פוליטית הרחק מ-חד"ש, ועל כך מגיע בהחלט לדב חנין - שאפו!

 

יחד עם זאת, אינני יודע מדוע חבריי הבלוגרים שוכחים עובדה קטנה, פעוטה, ממש פיצי: תפקיד ראש העיר הוא תפקיד ציבורי ייצוגי!, ראש העיר מייצג את עירך לטוב ולרע, הוא מוזמן לטקסים רבים, חונך מקומות חדשים, עומד בהמנון, וגאה בדגל המדינה.

 

דב חנין הוא בדיוק ההיפך: הוא אינו מכיר במדינת ישראל, אינו מכיר בדגל, אינו מכיר בהמנון, ולמען האמת, אינני יודע כמה הוא מכיר במדינת ישראל, לפחות לפי החזון של בן גוריון (והס מלהזכיר פה אספקטים תנכיים כלשהם..). מדוע צריך לבחור מישהו שלא מכיר בדבר הכי בסיסי שראש עיר צריך להכיר בו? בגלל שדב חנין מקצועי בעבודה הפרלמנטרית שלו? אחלה, אני בטוח שיש עוד כמה וכמה כאלו שניתן להריץ אותם (אחרי לחצים כלשהם) לראשות העיריה.

 

בקיצור, לעניות דעתי, הנקודות שהזכרתי הן נקודות מאוד חשובות ואם אין אותם, כל העסק הופך לצביעות אחת גדולה. לא חסר לנו מזה, יש כאלו מספיק בכנסת, צריך אותם גם פה?

 

כתושב תל אביב אני בהחלט מתכונן להצביע, ולהצביע דווקא לרון חולדאי. כן, שמעתי כבר את כל הטענות השחוקות נגדו, ובתור אחד שמחזיק מעצמו ימני, אני דווקא אצביע לחולדאי כי חולדאי עשה בקדנציות האחרונות עבודה מעולה! ראיתי את מר מילוא לפניו מה עשה (אני צריך היפנוזה בשביל להיזכר במה מילוא עשה, למען האמת).כן, יש עניינים שמר חולדאי לא טיפל בהם ואף הזיק (דיור מוזל, אנטי סביבתי, זיהום ועוד), אבל עדיין אפשרי להשפיע גם תחת חולדאי. אדרבא, שמישהו שם יסחט ממר חולדאי יותר התייחסות לציבור דרך האינטרנט, זה בהחלט יהיה מעניין ויעזור.

 

הערה לחברת Refresh שמריצה את קמפיין חולדאי באינטרנט: אתם מחורבנים!, שמישהו יחפש "רון חולדאי" בגוגל. שוקי תפס כמעט כל מקום אפשרי בעמוד הראשון (סחטיקה שוקי!). הקמפיין לא יכל אפילו לרכוש כמה מילות מפתח מגוגל או משהו?

 

לבלוג של חץ

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר