מס' צפיות - 424
דירוג ממוצע -
סיכום השנה- הכל שלילי? הכל מאיים? הכל אסונות?
מאת: zvidoc 27/09/08 (09:11)

מבלי להיחשב לאופטימיסט מושבע וגם מנה גדולה של קוטריות אפשר להוסיף לשמנת  כאשרה הדובדבן על הקצפת זה הרבה  BON-VIVANT  (בבילון= נהנתן), לאזור כח ולנסות לעקוב במשך מעל לשעה לסיכום השנה של אולפן שישי עם האדון הנכבד יאיר לפיד. שעה של מראות אסון בכל מקום ותחום, שנה בה "אנשי" השנה הם אירועים ודמויות המייצגות את השלילי, לבסוף זיפזפ הערוץ לחדשות מחו"ל ולא ניתנה האפשרות לראות אולי קו אור אחד , בודד שמו ביומן.

 

אז ניסיון להיכנס לאתר ערוץ 2-קשת נתן את רשימת אנשי השנה אך אחרי כעשרים ניסיונות לדלג על הפרסומות של הפתיח ולקבל את הכתבה, בא הייאוש , אתם יכולים לנסות , אולי תצליחו?  ובתוך בליל השלילי של היומן, האם היה ניסיון להראות לפחות את השלילי האמיתי, זה אשר ישפיע עלינו בעתיד הרחוק ולא רק המידי. האם ניסו למצוא פיתרון לילדים כמו רוז פיזאם אשר הוריה עשו זאת כל כך ביסודיות, דרך אגב בצרפת יש כעת פרשה כמעט אנלוגית אשר עוד לא נפתרה..

 

פותח הבוקר את דפי YNET ומחפש דבר מה מעניין, לראותו , נופל על   10 דברים שאנחנו שונאים במחשב , גם זה מעין סיכום שנתי וגם כאן הכל שלילי. אפילו לא מילה טובה אחת על ההתפתחות הטכנולוגית של אותו מחשב מסכן.

 

אז נכון, אנו מוקפים עם או בלי תקשורת באין סוף דברים קשים ורעים , בעוולות ומעילות, ברציחות ובתאונות דרכים, אבל לא היו לאנשים שמחות ? רק השבוע: בריתה+חתונה+ברית+פול מקרטני לאלה אשר הייתה אפשרות לממן זאת.

 

ובקיץ האם היינו היחידים אשר יצאו לחופשה וחזרו ממנה בשלום ואולי גם עם חוויות טובות? או אולי הזיכרון כל כך קצר עד כי אין לו מקום להכניס ביומן חדשות , יומי, שבועי, או שנתי קצת קורטוב מחמם לב או שמע זה יקר לרייטינג.?

 

איחולים חמים לשנה יותר טובה וכתיבה עשירה

 

לשחרר את גלעד שליט ומיד!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר