מס' צפיות - 383
דירוג ממוצע -
בחירות, ועכשיו.
יש לתת לעם להביע את דעתו ולבחור את מי שינהיג את המדינה בשנים הקרובות.
מאת: בריטמר 23/09/08 (23:18)

בפעם השניה ברציפות ימונה ראש ממשלה שלא נבחר ע"י העם. בפעם הקודמת נפלנו לתהום העמוקה ביותר, ממנה יצאנו רק אמש. אולמרט. תבוסתנות, מו"מ על הגולן, 3 חטופים, 2 מהם הרוגים- כשבתמורה לארונותיהם שוחררו מאות מחבלים. "מחוות" לפלסטינים על ימין ועל שמאל, מה שאומר שחרור מחבלים בתמורה לכלום. גירוש ועקירת גוש קטיף. ויתור בע"פ על המון שטחים ואולי אף על הגולן- שטח עצום וחשוב מאין כמוהו מבחינה אסטרטגית. מלחמה נוראית שבפעם הראשונה בתולדות המדינה הניצחון במלחמה מוטל בספק.

 

עכשיו קמה ציפי לבני, צעירה חסרת ניסיון וביצים, רכרוכית ותחמנית. האחראית לגירוש קטיף, אחת הטעויות האסטרטגיות העלובות בתולדות ישראל. ומבקשת להיות ראש ממשלה ללא בחירת העם, ועם קואליציה שתכלול את מרצ (??) והגמלאים (????). מה נסגר?!

 

העם רוצה ימינה, גם לפי הבחירות, גם לפי הסקרים, וגם לפי התגובות בשטח. אז למה ללכת שמאלה ולעשות טעויות שנשלם עליהן במשך שנים?! מישהו אמר אוסלו? קמפ- דייויד? התנתקות? מו"מ על הגולן?  כמה טעויות של השמאל אפשר לסבול?!

 

אז לפני שיקרה פה משהו נוראי- בוא נלך לעם וניקח ימינה חזק. כי נמאס מתבוסתנות, רוצים להפסיק להיות הפראירים, ולהתחיל להפגין כח. לא רוצים יותר טרור, רוצים יד קשה נגד מחבלים. לא רוצים לוותר על שטחים אלא ליישב עוד ועוד מהארץ הקטנה שלנו. במקו שהבדואים ישתלטו עליה. אז אין מנוס- בחירות, ועכשיו.

 

(תמונה: דוד שי, ויקיפדיה העברית)

הכותב הוא בלטמר בריטו, חובב ספורט ופוליטיקה שאוהב לפרשן כל דבר בתחומים האלו

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כולנו מצביעים - ש''ס
בס''ד 07.12.08 (05:53)