מס' צפיות - 444
דירוג ממוצע -
מאין בא ולאן הלך מופז
מבלי לתת שיפוט כלשהו על איכותו של מר מופז כמנהיג צבאי במדים, למעט שותפותו, יחד עם ברק, ביציאה הכושלת מלבנון (מעשה אשר היה הכרחי לעשות) תוך זינוב החיזבאללה ונטישת אחינו אנשי צד"ל לאובדנם והפיכתם לאויב, יוצא מר מופז לחיים הפוליטיים והיום הוא נוטש אותם.
מאת: zvidoc 20/09/08 (10:48)

מבלי לתת שיפוט כלשהו על איכותו של מר מופז כמנהיג צבאי במדים, למעט שותפותו, יחד עם ברק, ביציאה הכושלת מלבנון (מעשה אשר היה הכרחי לעשות) תוך זינוב החיזבאללה ונטישת אחינו אנשי צד"ל לאובדנם והפיכתם לאויב , יוצא מר מופז לחיים הפוליטיים והיום הוא נוטש אותם. אולם מה נוטש מר מופז? מאומה , אפס עשייה , אפס חזון, אפס מסר, אפס אישיות. אה כן, הוא מלא עשייה ב"ארץ נהדרת" ובצדק.

 

מר מופז  לא תרם לפוליטיקה הישראלית ולו מאומה, רוב הדברים אשר הוא מצהיר עליהם כעושה, תכננו ואף החלו  בביצוע  שרים קודמים ובמקום בו הייתה "עשייה" זה מלווה בחלמאות וכישלון כאשר כשר תחבורה , בהחלט תפקיד חשוב ובעל מימדים במדינה עמוסת רכבים, הוא כשל בכל מעשיו. פיתוח הרכבת נעשה בצורה איטית ובלתי שפויה, סגירת מעבר המסילה בבנימינה והפלת מצור על גוש ישובים שלם, בגלל תוצאות אומללות של תאונה בבית-יהושע, זה אחד מהמעשים המוזרים ביותר בתחום בתחבורה ולא עזר לפרנסי ותושבי האזור, הליכה לבג"ץ, המעבר סגור עד עתה.

 

החלופה אשר סיום בנייתה מסתמנת עתה , גרמה להרס סביבתי כמו גם הפרדת המסילה מהכביש באף-הכרמל, מעשה אשר הורס את כל נוף הכרמל והמבט על  הביצה של נחל התנינים. כל זה מעיד על חוזר מבט ריאליסטי ועשייה אך למען קבלת "צ'פחה" צהלית על השכם. עתה יכולים שומרי הסביבה  ורק לבכות על הנזק אשר מופז אישר את עשייתו. למען הבנת הנושא, יש לציין כי בכל ארצות אירופה משתדלים לעשות הפרדת מסילות מכבישים ע"י הטמנת או מנהור אחד מהגורמים תחת השני ע"מ לא לפגוע בנוף. ויש עוד הרבה ברשימת ההרס אשר קשורה למר מופז בתחום התחבורה.

לא זכור בהיסטוריה של מר מופז כ"אזרח" כל עשייה עצמאית אשר לא הייתה קשורה ב"אישים" כמו ברק או שרון, אמירות נבובות יש למכביר  איומים על נטישה והצטרפות לא חסר. אם כך למה מצפים המבכים את פרישתו, הרי הוא לא פורש , הוא פשוט שם חותמת על ריק אחד גדול ואל לפרנסי קדימה לרוץ אחריו ולא לאף מפלגה אחרת.

 

מופז הוא ההוכחה הניצחת כי על פוליטיקאי יש להיבחר ישרות ע"י העם ולא ע"י קבוצה אליטיסטית מלווה באספסוף חסר מוסר וידע פולטי. מראות מערכת הפריימריס בקדימה רק אישרו את העובדה כי שיטת הבחירות בארץ היא כושלת ואינה מתאימה עוד לצרכי העם והמדינה , יש לשנות שיטה זו בהקדם, ע"מ ירווח לנו ועל מנת ולעם תהיה יותר אחריות ומעורבות באשר הוא מביא על עצמו כאשר הוא הולך לקלפי.

 

יש לאחל למר מופז המשך עשייה מבורך , אבל לא בתחום הציבורי.

 

http://www.youtube.com/watch?v=txw8hwvurpo

לשחרר את גלעד שליט מיד!!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר