מס' צפיות - 700
דירוג ממוצע -
רינה מצליח: ציפי לבני-"ידידותית לסביבה"
למה התכוונה הכתבת הפוליטית רינה מצליח לומר כאשר היא הכריזה קבל עם ועדה כי ציפי לבני " ידידותית לסביבה".
מאת: zvidoc 18/09/08 (10:43)

למה התכוונה הכתבת הפוליטית רינה מצליח לומר כאשר היא הכריזה קבל עם ועדה כי ציפי לבני " ידידותית לסביבה",

אולי רינה מצליח נעשתה גם מומחית לענייני איכות הסביבה מעבר למומחיותה ככתבת פוליטית? האם התכוונה לומר כי הגב' לבני לא מזהמת את האוויר ואולי הגב' לבני לובשת רק בדדים מחומרים מתכלים, ואולי הגב' לבני עשויה מחומר מתכלה אשר לא  יהיה צורך לשמרו עם צנרת ומוניטורים כמו מיסד קדימה?

 

ברור ומובן כי האמירה מחכימה הזו הייתה " פירגון" לשמו ואולי יש להסכים עם עצם הפרגון. עתה , אחרי ומפלגת השלטון בחרה ביושב הראש שלה וכך גם בעצם עשו כבר מתחריה, עתה , אם היו מתקיימות בחירות כלליות , האם הציבור יודע יותר טוב במי לבחור? זו בעצם השאלה הבסיסית נכונה לימים אלו. שאלה המצטרפת לעוד שאלות קשות באשר לגורל ועתיד המדינה אסורת המחדלים ושלטון  בלתי יציב , כמו מדינת ישראל.

 

ממשלת מעבר בראשות הגב' לבני או כל אדם אחר, זו ממשלה משותקת בלי יכולת לקיחת החלטות מעצם היותה זמנית וארעית. ללכת לבחירות? במי לבחור ברשימות של רוב המפלגות יש מערך של סיאוב בלתי נסבל נטישה של אידיאולוגיה וחוסר מצע מבוסס היגיון ומותאם לתנאים להן נכנסה המדינה בשנים האחרונות. נכון הדבר כי אחד הדברים הדחופים ביותר זה לתת לציבור הבוחרים בא"י את התחושה כי לא עוד עבריינים מכל סוג ינהלו את חייהם, כי שי עתיד לשלטון יציב יותר ומעריך חיים ובלי מוניטורים מכל סוג ודבר.

 

צו השעה הוא החלפת שיטת הבחירות ולו רק זה מצדיק ממשלת מעבר אשר תפקידה הפוליטי לענייני  פנים יהיה עשיית נחרצת לשינוי שיטת הבחירות כאשר ברור כי השיטה הנוכחית אינה טובה לנו עוד וכי היינו רוצים שיטה בה העסקנות תהיה מאיתנו והלאה.

 

זה גם המסר אשר צריך למסור נשיא המדינה לנבחר אשר ינהל את ענייני המדינה בחודשים הבאים.

  

לשחרר את גלעד שליט ומיד!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שכחת לציין בסיומת - כמה אתה מרויח
יופיטר 20.09.08 (19:47)
2.
אתה מוכן להרחיב ..
zvidoc 20.09.08 (21:09)