מס' צפיות - 500
דירוג ממוצע -
המרדף אחרי עגל הזהב
ברגע שאנשים מוכשרים ככול שיהיו מורשעים בפלילים או בעברות שיש עמם קלון הם חייבים להוות דוגמא ע"י כך שהם פורשים מהחיים הציבורים ומתמסרים לעסקיהם הפרטיים. בכך הם מגלים אחריות ציבורית וערכית.
מאת: רועי אורן 10/09/08 (23:00)

אני חייב להתוודות במשהו אינני מאוהדיו של אריה דרעי ואני בז לכל המעשים הנוראים שהוא עשה בעת היותו מנכ"ל ושר הפנים. אך למרות שאדם שהורשע בפלילים ראוי שיעשה לביתו ולא יתמודד לכל תפקיד ציבורי כלשהו.

 

למשל: כך היה צריך חיים רמון לנהוג כאשר הורשע במעשה מגונה , וכך צריך לעשות אריה דרעי . אך אם יקרה הנס ודרעי יקבל הכשר משלטון החוק ויתמודד על תפקיד ראש עיריית ירושלים ויזכה סביר להניח שהוא ינצל את יכולתיו המופלאות על מנת להביא להידברות בין חילוניים לדתיים תוך מציאת פשרה הוגנת שתרצה את שני הצדדים. ירושלים אולי תשאר ענייה אך היא לא תהפך לחרדית מאוד כמו העיר בני-ברק ויהיה בה מקום לחילוניים,ערבים, ובני דתות אחרים.

 

וחשוב שירושלים תהיה מאוחדת מכל הבחינות :מתרבות ועד השטחים. דרעי כאחד שישב בכלא על עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים צריך לפרוש מההתמודדות לעיריית ירושלים ולהמשיך בלימוד תורה ובמצוות גמילת חסדים. כדאי שיעזור לטעוני טיפוח במגזר החרדי-דתי מאשר ישלוט גם על מגזרים שונים אשר אינם תואמים את השקפתו. בכך יוכל לתמוך במגזר שממנו הוא נוצר נולד לגדולה, וממנו יחייה עד יום מותו.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
רעה אחת לא מבטלת את השניה
eyalos 11.09.08 (09:24)