מס' צפיות - 803
דירוג ממוצע -
אהוד ברק מתנהג כמו נובוריש
מאת: בועז דקל 28/08/08 (01:18)

כבר יומיים אני עוקב אחרי כל מיני ידיעות לפיהן אהוד ברק מוכר את דירת המיני פנטהאוז במגדלי אקירוב במחיר שנראה לי יותר ממופקע, ואני תוהה על כך שאהוד ברק ממשיך להתנהג כנובוריש מרוצה מעצמו. ובל נשכח בראשה של איזו מפלגה הוא עומד כי סוציאליסט הוא לא, לפחות לא בהתנהגות שלו.

 

דובר על כך שהוא מוכר את הדירה על מנת לא להמשיך להצטייר כנובוריש מורם מעם. אולם, כל ההתנהלות שלו סביב המכירה עצמה מעידה על כך שהוא אכן ממשיך להתנהג בדיוק ככה.

 

בל נשכח שאהוד ברק עשה את הונו על גבינו, אנחנו בחרנו בו כברירת מחדל נגד ביבי, הוא עשה את כל הבלאגן האפשרי במהלך הכהונה הקצרה והאומללה שלו (הדבר היחיד הטוב שהוא עשה זה לצאת מלבנון אבל גם כאן הדרך שהוא עשה זאת חזרה אלינו כמו בומרנג), אחר כך הלך "לעשות לביתו". כשהלך "לעשות לביתו" הוא קודם כל הלך להתעשר, אחר כך הרס את ביתו/משפחתו והקים על חורבותיה משפחה חדשה, יותר עשירה ובאותה מידה יותר מאוסה עלינו.

 

לאט לאט הוא הרחיק את עצמו עוד יותר מהעם ואם תשאלו אותי, היום הוא מנותק מהעם טוטאלית.

 

אני לא יודע איך מפלגת העבודה חושבת להשתקם כשהיא מעמידה כאלה אנשים בראשה. קודם זה היה עמיר פרץ שחשב שיכול לכהן כשר בטחון וראינו איך זה נגמר, ועכשיו הלכו לקיצוניות השנייה, כן שר בטחון ברק יכול להיות, אבל ראש ממשלה? תחשבו שוב. ואהוד ברק, אני מציע לך לקחת יועצי תקשורת יותר מוצלחים ממה שכנראה יש לך.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר