מס' צפיות - 1134
דירוג ממוצע -
מה הסיבה האמיתית לריצתו של גאידמק לראשות עיריית י-ם?
אם כל מנהיג ציבורי חייב להיות אדם שיושרה אישית וציבורית היא מילה גסה להחריד עבורו, הרי שברור לנו למה רץ גאידמק לראשות עיריית ירושלים.
מאת: איל 25/08/08 (15:30)

נראה שישראל אוהבת מנהיגים שכשלו בפלילים אחרת קשה להסביר את העובדה שהגביר "הנכבד" מר ארקאדי גאידמק רוצה ומנסה לרוץ לראשות עיריית ירושלים.

 

לכאורה, חדשה מעין זו לא אמורה לעורר מהומות ככלות הכל מדובר באדם מן היישוב, האם אין זכותו לרוץ לממשלה, לכנסת, לראשות רשות מקומית הלא הוא אזרח ישראלי מן המיניין?! ובכן לא!.

 

שימו לב אנשי ירושלים, הגביר הנ"ל שמתכנן את עלייתו לשילטון מבוקש על פי מקורות זרים ברבות ממדינות העולם. למעשה קיים ועומד צו הסגרה בינלאומי נגדו שהוציאה צרפת על משפט שב הוא הורשע, עירער והפסיד!!!. למעשה 2 שותפיו הקודמים למעשיו הפלילים הרבים (בנו של נשיא צרפת ז'אן כריסטוף מיטראנד ואיש עסקים נוסף בשם פלקון) מרצים או ריצו עונשים בכלא בצרפת כשותפיו לפשע.

 

מה יקרה לדעתכם אם מחר תידרוש צרפת את הסגרתו של הגביר הנ"ל. הרי שצרפת וישראל מועדות לתקרית דיפלומטית שבה יכול להיות מצב שראש עיריית ירושליים (במידה והמושחת הזה יבחר) יהיה מבוקש בצרפת!!! (מר גאידאמק אינו מרבה בנסיעות למקומות רבים בעולם מהחשש להסגרה) אבל כנראה שמר גאידאמק מתכנן את המהלך הזה כיוון שהוא יודע שראשות עיריה או תפקיד ציבורי רם אחר כלשהו יוציא אותו מהבוץ ויתן לו כרטיס יציאה מהכלא. הרי גם לצרפתים יהיה קשה לעצור את ראש עיריית ירושלים. ציפיותינו מאנשי הציבור הישראלים נמצאים בירידה מתמדת עקב ביצועיהם ואולם במדינתנו אנשים בעלי עבר ביטחוני זוכים תמיד להילה וליוקרה אפילו אם הם (כדוגמת דני יתום, ראש השב"כ לשעבר) עוברים צד ועובדים עם מרעין בישין כדוגמת מר גאידמק שעיסקאות הנשק שלו באנגולה ודרום אמריקה הכתימו אותו בנוסף לגזר דין מבית משפט צרפתי על העלמות מס עצומות, שכפי שכבר היזכרתי שותפיו למעשה כבר מרצים את עונשם.

 

אולי הגיע הזמן שגם ניבחרינו הפוליטים יבינו שחבירה לגורמים שלילים ובעלי עבר והווה פלילי עשיר נושאת בחובה עונש הרחקה מהחיים הפוליטים על ידי ציבור הבוחרים. בואו נבהיר למר יתום ודומיו שראשות השב"כ לא פותרת מעונש ציבורי על חבירה למושחתים. אז מדוע שלא יוסגר הגביר הנכבד מר גאידאמק לצרפת ויירצה את עונשו ואילו אנו נפסיק לספק רשת ביטחון לאנשים שאין מצפונם מעניין אותם ויסחרו בנשק על כל מי שרק מוכן לשלם. האימפריה של גאידאמק נבנה על דם דרום אמריקאי וכעת נחוץ לו דם ישראלי בואו לא ניתן לו!

הכותב הוא דעתן (או פלספן עניין של בחירה:-) ולכן הינני כאן. דוגל בכלכלה סוציאלית הרבה יותר ומקווה שאוכל לשכנע גם אתכם

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לכותב איל - כנס!!!
משה 26.08.08 (02:57)
2.
הגיע הזמן לעצור את גאידמק
MGM 26.08.08 (12:43)
3.
אותי שכנעת אנחנו לא מקלט לאוליגרך רוסי
איציק 27.08.08 (13:36)
4.
גאידמק טוב - הוא יגרום לניצחון של ברקת
ירושלמי 27.08.08 (23:39)