מס' צפיות - 508
דירוג ממוצע -
הטלוויזיה כמכשיר ניסויים
אם במקום להכנס לקרביים של אנשים נשמש כמקום מפלט מצרות היום-יום המעיקות נגלה שלחיים יש גם צדדים יפים ופחות טראגיים.
מאת: רועי אורן 19/08/08 (23:24)

הטלוויזיה שבעבר בדרה אותנו ,חנכה אותנו לערכים נהפכת בשנים האחרונות במה לניסויים חברתיים שונים. תוכניות הריאליטי המשודרות בערוצים המסחריים המרכזיים (ערוצים 2 ו10 ) מנסות ללמד אותנו איך להסתדר בחיים.

 

אז אחרי שבחרנו שגריר שייצג את המדינה , גילינו זמרים חדשים, רקדנים, שרדנו על איי הקריבים הטלוויזיה החליטה שהיא עוזרת לאנשים במצוקה להצליח בחיים.

 

רוצים כמה דוגמאות בבקשה:

 

זה מתחיל עם קידום ילדים חכמים שמה לעשות עדיין קוראים להם בשם הגנאי :"חנונים" בעזרת נתינה במה ויכולת לעשות ניסויים כימים (התוכנית:"נקמת החנונים" ערוץ 10), ממשיך בכך שגברים לומדים מנשים איך לפתח מיומנויות חברתיות והנשים לומדות איך לפתח למידה אקדמית (התוכנית :"היפה והחנון") ובקרוב נכלא 14 אנשים בוילה ונראה איך הם מסתדרים בהם ,נעזור לנשים לאהוב את גופן גם אם הוא מלא ומכוער, ונקנח במשימות ברחבי העולם שיובילו אותנו לזכייה במיליון.

 

ואני תוהה אם במקום התוכניות המזויעות שלנו אפשר היה לשדר סרטי תעודה, סדרות קומיות, סרטי קולנוע וכ"ו. חבל שהטלוויזיה שבעבר שמשה מקום מפלט לברוח אליו הפכה להיות קרדום לחפור בו.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לא צריך להתרגש כל כך..
לירן 20.08.08 (07:49)