מס' צפיות - 657
דירוג ממוצע -
המסית לרצח ראש הממשלה "עומד על רגליו" של רינו צרור
מאז נבחר ראש הממשלה אהוד אולמרט למשרתו ניתן להבחין במשטמה גלויה של רינו צרור כלפיו. מלחמת לבנון השניה ומאורעות ווינוגרד רק הוסיפו שמן למדורת ההתבטאויות המתלהמות והמתסיסות של רינו צרור כלפי ראש הממשלה. ואולם מאז פרצה "פרשת טלנסקי" (השקרן המדופלם - כידוע לנו היום) החריף רינו צרור את הטון והגיע לרמת שיח תקשורתי הגובלת בהסתה ממש.
מאת: אפRת 28/07/08 (22:14)

רינו צרור זימן עצמו לאולם הדיונים בעת מתן העדות המוקדמת (שכיום קיימת תמימות דעים שלא היתה צריכה להתרחש) ומיהר ופסק שהוא מאמין לעד.

במאמר, מהמתלהמים שנדפסו בעיתונות הישראלית, לא בחל רינו וקבע שראש הממשלה "סחט קשיש".

לא פחות, ראש ממשלת ישראל הוא "סוחט קשישים" או במילותיו של רינו צרור:

"אור השמש, מתברר, אינו מבחין בין רע לרע, בין חיידק לחיידק. אין לו הבנה של ניואנסים. הוא לא מזהה כל הבדל בין רעל לרעל. הוא לא מבחין בין שחיתות לשחיתות, בין מרמה לבין הפרת אמונים לבין שוחד לבין ניצול קשישים. זה בכלל לא אכפת לו. איך שהשחיתות נגלית לעיניו של אור השמש, הוא שורף. הוא שורף מהר, דומה במשהו לקרן לייזר. באופן רציף, נקודתי, רק מעגל ראשון. אין שום ספק, אור השמש הוא המחטא הטוב ביותר ברחוב. איך שיצאו דבריו של מוריס טלנסקי לאור השמש, אולמרט נשרף."

שמעתם היטב - ראש ממשלת ישראל הוא לא רק סוחט קשישים. הוא ממש נגע, ראש ממשלת ישראל הוא חיידק הנועד להישרף.

 

רינו לא עצר. רינו נחוש. רינו מוכוון מטרה. רינו ממשיך בדרכו ובשלו. כאשר נשמעה החקירה הנגדית בה קרס טלנסקי וגרסתו התנפצה לגזרים רינו לא הרים ידיים. לרינו יש מטרה. רינו רוצה שאולמרט יסתלק ו... כל הדרכים כשרות (?)..... רינו מטכס עצה עם הצורר שבו ומבשר לציבור קוראיו:

 

"העד עומד על רגליו". כן, לא טעיתם, זה היה בצהרי יום שישי, כאשר בית המשפט דחה את בקשת טלנסקי לברוח מהמשך מתן העדות. כן ! כן ! כשכבר היה ברור שעדות טלנסקי מתפוררת, מבשר רינו "העד עומד על רגליו".

 

כך הוא פותח: "העד עומד על רגליו. רינו צרור נכח ביום הראשון לחקירה הנגדית של טלנסקי ולמרות ניסיון פרקליטי רה"מ להטיל בו דופי סבר: עד התביעה הוא סלע איתן" סלע, ממש סלע איתן הוא הטלנסקי הזה בעיניו של רינו. למה לא ? אם המטרה מקודשת גם רמיה עצמית יכולה לעבור.....?! אני לא יכולתי להתאפק ושאלתי "האם עיתונאי שחרפתו נחשפת מתנבצר" ? (תקראו - זה די חביב לדעתי ודי לועג לרינו - לבושתו !!!).

 

טוב, לא הלך לו לרינו. העד קרס (יש לכם קישור למעלה - תקראו זה מעניין). ואז מסתבר שמתקיימות הדלפות מחפירות של חומרי חקירה. הדלפות שפוגעות בהליך השיפוטי ובראש הממשלה. רינו נזעק ? רינו מודאג מחרפת ההליך המשפטי הנעשה בפומבי - לינץ' בכיכר העיר ? לא !!!

 

הוא גם לא מצטרף לדרישתו של ראש הממשלה לחקור את ההדלפות. שהרי מה איכפת לרינו אם ההדלפות משרתות את מטרתו הקדושה ? רינו עוצר ? לא רינו ממשיך. רינו הרי מקדש את המטרה (והמטרה מתחילה גם לקדש את האמצעים....). רינו מטיל ספק בתקפות חוקי המדינה. מה איכפת לו לקעקע את החוקים המגינים על כולנו ? העיקר שהם לא ישמרו על ראש הממשלה. רינו קובע : "האש אחזה בראש הצמרת. דין וחשבון: לחוק אין כבר כל משמעות בתודעת האזרח והמנהיג. ואם לחוק אין משמעות אזי קיימת סכנה המגיעה כדי "וודאות קרובה" שהסתה מסוג כזה תיתרגם לנטילת החוק לידיים. הלא כן ?

 

כן.

 

אתם מעוניינים בהוכחה ? קבלו:

 

טוקבקיסט המכונה "רן לוי" כותב במאמרו של רינו צרור:

 

"אולמרט כדור אחד וזה עובר .לכאורה, במילותיו של רינו צרור זו הפרת חוק גסה ובוטה שיש לפעול נגדה משום שדין אחד לכל אזרח. למעשה - ישראל מחסלת ללא משפט ובלא שום הליך משפטי פעיל טרור אחר פעיל טרור שמהווה פצצה מתקתקת לקראת ביצוע פיגוע. והדבר מאושר בידי בג''ץ ואני טוען שאולמרט ראוי לגורל זהה משום שכהונתו בשלושת החודשים האחרונים - מאז נחשפה פרשת מעטפות הכסף היא בבחינת פיגוע אסטרטגי בלב הדמוקרטיה. מר צרור מסכים איתי שזהו פיגוע אסטרטגי - אני טוען שמי שמבצע פיגוע אסטרטגי ראוי להורדה מכסאו בכל דרך. וכאן אנחנו חלוקים. צרור רואה בכל דרך הפרת חוק. אני חושב שזהו המעשה הדרוש והנחוץ. "

 

(הערה: קראתם כאן הסתה ברורה לרצח)

 

מחרה מחזיק טוקבקיסט נוסף וכותב:

 

"כשאת החוקים עצמם קובעים מושחתים, הגיע זמן המהפכה יש כאן פרדוקס מעגלי - אולמרט ושאר המושחתים קבעו שלראש ממשלה יש חסינות מהותית, ומגיע לו תשאולים מיוחדים, והוא יקבע מה יהיו השאלות ומה תהיה התוצאה. למערכת אכיפת החוק, לציבור ולהגיון הפשוט אין זכות תגובה על חוקים מושחתים כאלה. הפתרון היחיד לצאת מהפלונטר בו ראש הממשלה דבק בכסא שלו ועוד אוסף 120 מושחתים לא מוכנים להסיר כבר את המורסה הזו, זה פשוט לבטל את כל החוקים שנוגעים לנבחרי הציבור עצמם, ולהקים טריבונל עממי שישפוט וינקה את כל הרקב במערכת הציבורית."

 

כן. כן. אותו מגיב - המכונה "השמאלן" - מצטרף לרינו, מסכים עם "רן לוי" ומציע להקים "טריבונל עממי". משפט שדה - לינץ' - פוטש - אמרנו ? כל הכבוד לך רינו. מגיע לך הרבה כבוד חביבי. העד כבר לא "עומד על רגליו" אבל "ההסתה של "רן לוי" - המסית לרצח, עומדת גם עומדת על רגליו של רינו צרור".

 

אין מקומו של רינו בקרב עיתונאי ישראל.

 

רינו צרור הוא עיתונאי לא ראוי! 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
וואו - יש עוד מי שמגן על אולמרט?
רונן 29.07.08 (08:49)
2.
עוד על רינו צרור
\אפrת 13.08.08 (22:55)