מס' צפיות - 1210
דירוג ממוצע -
רותם צור: "שיר בדיבור" - ביקורת הופעה
לרותם קול חם, ערב לאוזן ויודע להגיש שיר ולכבוש את הקהל. הוא מגיש את כל שיריו בצורת "שיר בדיבור", חלק גדול מהם נוטים לסנטימנטליות אך עם "באלאנס" טוב יותר היה אפשר גם להבין את המילים. ביקורת מופע מאת elibikoret.
מאת: elybikoret 27/07/08 (16:33)

לקראת יציאת אלבומו הראשון בקרוב, ערך רותם צור הופעה חגיגית בתיאטרון תמונע בתל אביב. מסביב לשולחנות היה האולם מלא עד אפס מקום. הוכחה שיש לו כבר מעריצים רבים. 

 

ההופעה כללה שירים מהאלבום הראשון העומד לצאת בקרוב וכן סינגל שיצא בימים אלו בבכורה לרדיו - "תפקחי את העיניים" מבחר השירים שהושמעו היה מגוון כאשר רותם שר וניגן בגיטרה ופסנתר. הוא לווה בתזמורת מעולה של 4 איש שכללה את מור סיון, חגית מרום, הדר גרינשפן וניר וובר.  

 

לרותם קול חם, ערב לאוזן ויודע להגיש שיר ולכבוש את הקהל. הוא מגיש את כל שיריו בצורת "שיר בדיבור". חלק גדול מהם נוטים לסנטימנטליות בייחוד השיר "בדידות" שהוא מלא רגש. כל השירים הם פרי עטו-תמליל ומוסיקה.  

 

רותם אומר כי בשיריו הוא אמיתי, כותב תמיד מהלב ושהכתיבה שלו אוטוביוגרפית ובה הוא כותב את חייו. את ההשראה לכך הוא שואב מחוויות שעבר בחיים והוא בן 24 בלבד. זה נכון וכך התרשמתי אך התרשמותי לא יכלה להיות שלמה כי קשה היה להבין את המילים.

 

יתכן וה"אשם" היה ה"באלאנס" הלא מאוזן בין קולו לתזמורת ואולי עוצמת קול גבוהה של המלווים. אם דבר זה יתוקן בהופעות הבאות ההנאה של המאזינים לא תהיה רק מהמוסיקה אלא גם מהמילים.

 

לראות או לא לראות: היה זה ערב נעים המוגש היטב ועל רמה וביצוע נהדרים.

 

(התמונה מתוך אתר המיי ספייס של רותם צור)

הכותב הוא הבלוג יעסוק בביקורת שלי ורשמים אישיים שלי של הצגות תיאטרון מופעים אופרה בלט קונצרט וכו הכל קשור למוצג על בימותינו כאמור הכל רשמים אישים בלבד אשמח לקבל רשמים של אחרים

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר