מס' צפיות - 1259
דירוג ממוצע -
יש לנו עניין עם עניני מיניין
טלנסקי מנסה להשתלט בעקיפין על מוסודות השלטון. יחד עם זאת אם כולם מושחתים - מדוע נתניהו צריך להיות ראש ממשלה?
מאת: מיכה אקדמן 22/07/08 (20:07)

מוריס טלנסקי הוא בוודאי שלא התמים והמסכן שבגיבורי פרשיות אולמרט. גם לא אורי מסר ולא שולה. הוא בסך הכל נמצא מאחורי הקלעים בהצגה אחת גדולה ששמה: "אהוד". הרעיון הכללי הוא שאולמרט, "הגנב המושחת", לקח כספים רבים מאיש ארץ ישראל השלמה מוריס טלנסקי מתוך כוונה לממן לעצמו תענוגות ופאר כללי. לא רק הוא כמובן, גם בטח עשו זאת אחרים, אבל את מי זה מעניין. העיקר זה כמובן - להעיף את אולמרט.

 

שחיתות היא עילה מרכזית להעיף את אולמרט, אך איננה הגיונית נכון למצב בו ביבי נתניהו לא פחות מושחת, אהוד ברק עדיין לא שילם במלואו על פרשת העמותות, לפתחנו שר אוצר שגנב מיליונים וכמה מפלגות שמתנהגות לא פחות מאשר זה שהיה במרכז. הליכוד בבחירות המוקדמות בדצמבר 2002 (מעטפות כבר אמרנו). כמובן שגם כאן נכנס אדון מוריס, כאשר אולמרט ידע מראש שמקומו ברשימה די זניח. נו מילא זו תעמולת בחירות.

 

היום שמענו את אדון טלנסקי הישיש טוען שהוא מימן בזמנו חופשה פרטית של ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ואשתו לאה בארצות הברית בכהונתו של רבין כראש הממשלה באמצע שנות ה-70 (אז כבר היה ברור שעמדותיו של רבין נוטות לשמאל). אני רק רוצה להעיר שבפרשה דומה רבין עצמו התפטר בגלל חשד למעילה של אשתו, דבר שהתברר כעלילה חסרת שחר...

 

ולמרות הכל, ואולי בגלל הכל, נמאס כבר לשמוע: אולמרט, טלנסקי, שולה, נסיעות פרטיות, מימון, מועדון הנוסע, ביבי, שחיתות - די חלאס! הדג הזה מסריח מהראש. הרעיון המיידי הוא להגיד לכולם: "תעופו (יא) מושחתים". זה לא עובד - כולם מושחתים... ועדיין צריך לשים פתק בקלפי כדי שטלנסקי עצמו, או חבריו מהימין הקיצוני, לא ישתלטו לנו גם על הפרלמנט.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר