מס' צפיות - 630
דירוג ממוצע -
מכתב גלוי לחברי הכנסת
מאת: יופיטר 13/07/08 (09:53)

שלום נבחרי העם יש לי שאלה אליכם - איך אתם לא מתביישים? איך לא איכפת לכם מהמדינה? מה אתם לא מבינים שאדם במצב של חקירות כל כך רציניות, לא יכול לנהל את המדינה? ישראל ממש לא  שוויצריה היושבת לה בשקט באירופה - מה שכחתם את זה?

 

מכיון שאני מניחה שאתם יודעים שכך לא ניתן לנהל את המדינה אני מבינה שאתם חוששים לתחת שלכם שלכם שיאלץ להפרד מהכסא המרופד וממנעמי השילטון מיד לאחר המלחמה הכושלת היה עליכם לפזר את את עצמכם אבל נתלתם בועדת וינוגרד.

 

כאילו יכולה היתה הועדה לחדש לנו משהו הרי העם שמע וראה את הקולות איך אתם לא מתבישים להסתכל לנו בעיניים את קצב העפתם למרות שהיה ברור שהוא לא אנס -לפני משפט - נכון אולי ניצל את מעמדו לרעה אבל אולמרט לא מנצל את מעמדו לרעה? ואתם לא מנצלים את מעמדכם לרעה ?

 

במקום להציב נורמות חברתיות ראויות אתם דבקים בכסא כמו עלוקות ואין דרך אחרת להסביר זאת, אלא מטעמים של טובות הנאה אישיות ורדיפת כבוד ושררה. אני משוכנעת שיש בגויים אנשים האומרים בלבבם נו תמיד אמרנו שהיהודים רודפי בצע כסף - וסתם מאשימים אותנו באנטישמיות.

 

דליה איציק  אף פעם לא החזקתי ממך כפוליטיקאית אבל מה פשר שתיקתך? מה פינית לפרס את בית הנשיא כדי שיפנה אותו בשבילך? ולכן אצל קצב פתחת פה ועכשיו את סותמת אותו?

 

יאללה נגעלתי עד עומק נשמתי מהקואליציה ומהתומכים בהמשכיותה נראה לי בלשון המעטה שמגיעה לנו כנסת קצת יותר חכמה קצת יותר עם יושרה ויושר ובודאי שמגיעה לנו ממשלה שתוכל לתפקד כראוי.

 

נכון שהעם בחר אתכם אבל את העם לא ניתן להחליף אבל את הנורמות חייבים לשנות וזה גם מתפקידכם.אז חברי הכנסת אם אתם חברים של המדינה תפעלו בהתאם ולא רק כשזה נוח לכם עצמכם.

 

התנהגותכם היא סכנה למדינה מפלגת העבודה שאמורה להיות אלטרנטיבה מבזה את עצמה במקום לדאוג שאט אט תהיינה לנו 2 מפלגות גדולות שיהוו אלטרנטיבה זו לזו מפלגת העבודה הולכת וגוועת ונאחזת בשלטון עם אולמרט ושות' אני חשה חרדה לגורלנו חברי הכנסת דבוקים לכיסאות ואנו האזרחים דבוקים למזגנים.

 

נותרה בי רק תקווה שאזרחי ישראל יבינו את הטעות של קדימה והגימלאים - ויתיחסו ביתר רצינות ומחשבה לבחירות הבאות.

 

(תמונה: Leif Knutsen)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר