מס' צפיות - 7157
דירוג ממוצע -
"הפוליגרף" ערוץ 2 - יצר המציצנות
התחרות בין הערוצים המסחריים בתוכניות הריאליטי מורידות את הקו האדום ומתאימות עצמן ליצר המציצנות שלנו שהפך להיות חולני משהו לרמות שאני לא בטוח שמישהו יצא נשכר מהן. לי ברור, שהתוכנית הראשונה הספיקה וכבר לא אבזבז את זמני על אותה התערטלות פומבית ובזוייה.
מאת: kalligula 11/07/08 (23:41)

כנראה שיום יום אנחנו חוצים את הקו האדום, ובמחוזותינו כאשר אין פתרון מעשי פשוט מכופפים את המציאות ומתאימים אותה לצרכים העכשווים, הלא ראייה ארוכת טווח אין בישראל. אפשר להשליך זאת על מצב המים והקו האדום בכינרת, שהנה כדי לשכוח ממנו עברנו לקו השחור. כאילו שזה יזיז משהו למישהוא.

 

הפעם רציתי לכתוב על אותה תוכנית מציצנות שמשודרת בערוץ 2 "הפוליגרף". אחרי עשרות הפרומואים שעשו לתוכנית טרם עלותה לאוויר, רק מהסקרנות אתה אומר מענין במה מדובר. השאלה שניקרה במוחי כל הזמן הזה, היתה עד כמה מוכן אדם להתערטל פומבית בעבור חופן שקלים? הרי ברור שבעבור אותו כסף פוטנציאלי בו אדם יכול לזכות, הוא ישאל שם שאלות קבל עם ועולם שעלולים אולי להעשיר את מצב העו"ש שלך בבנק, אבל מאידך יכולים להעמיד את משפחתך ההורים, האישה, עמיתים בעבודה בפני דברים שלא היו מוכנים לספק את יצר המציצנות של עמך ישראל. הרי אשתו או בעלה של המתמודד הפוטנציאלי לא נשאלו טרם התוכנית האם הם מוכנים שחייהם ופרטיותם יונחו על שולחן הניתוחים בפני כל עם ישראל.

 

עוד על "הפוליגרף" בפרשן

 

לא כל אחד מוכן לנפנף ולהוציא את הכביסה המלוכלכת, שאם להודות על האמת אף משפחה בעולם לא חפה ממנה בעבור אותו חופן שקלים שלא בטוח שהם בכלל יהנו ממנו. אז נכון שאני אישית מאמין שכל אחד צריך להיות הוא עצמו ואל לו להתבייש במעשיו , אבל כל זה נכון כאשר אתה הוא המרוויח או המפסיד, כאשר אתה מכניס לאותו ענין "שותפים" אחרים למעשייך שהם עלולים להיפגע או להיחשף לדברים שהם אינם רוצים בכך, אסור לך לעשות זאת.

 

התחרות בין הערוצים המסחריים בתוכניות הריאליטי מורידות את הקו האדום ומתאימות עצמן ליצר המציצנות שלנו שהפך להיות חולני משהו לרמות שאני לא בטוח שמישהו יצא נשכר מהן. אולי זה בא כדי לתת לנו פרופורציות שיש גרוע יותר, נמוך יותר ובכך לתת לנו נחמה פורתא, אבל עדין זה לא מצדיק תוכנית רדודה וחודרנית שכזו. אני כבר לא מדבר על הילדים של כל אותם משתתפים ומשתתפות שעלולים להיפגע מכל אותם גילויים והיחשפות, ההורים שפתאום יחששו לצאת מביתם והרשימה ארוכה.

 

לי ברור, שהתוכנית הראשונה הספיקה וכבר לא אבזבז את זמני על אותה התערטלות פומבית ובזוייה, ואני מקווה שבערוץ 2 יבינו שיש גבול עד להיכן ניתן לרדת בשביל לנסות להתמודד בתחרות בעידן הטלוויזיה הרב ערוצית. אולי הגיע הזמן לחשוב איך מעלים את הרף ולא איך יורדים לרמה הנמוכה ביותר כדי לספק את ההמונים, אם בכלל ניתן להגיע לסיפוק מזה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הפוליגרף
הדר אביקסר 10.09.08 (20:29)