מס' צפיות - 495
דירוג ממוצע -
נשיא נושא שנאה
מאת: kalligula 07/07/08 (22:38)

גם כאשר אני כותב את המילה הזו נשיא ,(גם אם לשעבר) אני מקבל חלחלה ונלחם עם אצבעותיי שיקישו על המקלדת. אותו נשיא לשעבר שלקח את המוסד ההוא, אולי היחידי שעוד יש עליו קונצנזוס והוריד אותו לתהומות שאותן לא הכרנו קודם.

 

בעיקר כאשר זוכרים שהוא החליף נשיא שלמעשה הודח מבית הנשיא, ויצר תקדים, וסלל לו דרך בטוחה להצלחה.  כל הקלפים היו לצידו, אחרי שגבר על הלוזר הניצחי באחת ההפתעות הגדולות ביותר שארעו כאן בבחירת נשיא לישראל. ומה קרה?

 

השנה האחרונה לכהונתו בתפקיד הרם היא מהמשפילות ביותר שידע מוסד זה, אי הזמנתו לאירועים ממלכתיים, אפילו ממשכן הכנסת הדירו את רגליו. הביזיון היה כה גדול, עד שכולם גררו רגלים, משכו זמן,חיפשו סיבות לעכב עוד קצת,למרוח זמן רק כדי שלנו האזרחים יחסך המעמד המביש בו נשיא המדינה  עומד למשפט על אונס, בעילה אסורה, וכו` וחלילה שעיננו יחזו בנשיא המדינה מובל בזינזאנה לבית הכלא. כי במחוזותינו אין גבול להיצמדות לכיסא, ולא משנה שבעבור מטרה זו מביישים את המוסד עליו אמונים בעלי השררה ונוהגים בצורה ובדרך הבזוייה ביותר שרק אפשר להעלות על הדעת.

 

אז תודה לאל הנשיא לשעבר קצב סיים את כהונתו ונחסכו מאיתנו התמונות המבישות של נשיא מובל לכלא ומואשם באונס במהלך כהונתו. (לפחות זכינו שמחליפו הוא אדם בעל שיעור קומה שלא יוריד את המוסד הזה נמוך יותר אם אפשר בכלל, וסביר להניח שהוא ירומם אותו למקום אליו הוא ראוי). כחלק מהעיסקה שהתאימה לכולם, החליט הנשיא לשעבר לחתום על עיסקת טיעון עם הפרקליטות, שעצם החתימה היא למעשה הודאה בחלק ממעשיו, ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת.

 

בינתיים בעצת פרקליטיו הוא החליט לחזור בו מאותה עיסקת טיעון ועכשיו כולנו ממתינים למשפטו. בין לבין הייתי מצפה ממר קצב שיוריד פרופיל וייעלם לתהומות הנשייה וישכיח מכולנו את העובדה שהוא היה בכלל נשיא של מדינתנו, לפחות עד משפטו. ומה הוא עושה? בא בדרישות, האדון הנכבד רוצה כיבודים. כיבודים שיעלו למשלם המיסים מיליוני שקלים בשנה, ועל שום מה? על כך שהוא בתור האזרח מספר אחד זיהם את מוסד הנשיאות, הוריד אותו לתהומות שכל שאר הפרשיות בפוליטיקה הקלוקלת שלנו מחווירות. לשכה באחד מבניני הפאר בת"א שעלות השכירות השנתית מגיעה ל400000 ש"ח . רכב שרד בדמותו של אאודי 6 שחורה שעלותו 300000 ש"ח. ראש לישכה, מזכירה (אם הוא בכלל ימצא אחת שתהיה מוכנה לעבוד בשירותו), נהג, והרשימה עוד ארוכה. מי בכלל יבוא אליו לאותה לשכה מפוארת? או שמא כל הענין הוא מקום מפגש נוח ומרווח לפרקליטיו במהלך הגנת על מעשיו במשפטו העתידי.

 

כל זה מתרחש בדיוק ביום בו מגישה המתלוננת א` דוח פוליגרף שמאשש ומוכיח שהיא דוברת אמת בענין האונס והיחסים האינטימים להם הוא כ"כ מתכחש. הרצחת וגם ירשת? תתבייש לך!!! פחון וקורקינט לא מגיע לך.

 

תמונה: אמיר גלעד

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אנסי ובלי כבוד>>>>>>>>>>
zvidoc 08.07.08 (08:19)
2.
הדבר היחיד שאפשר לרשום בטוח על הנשיא
אורח 15.07.08 (05:41)