מס' צפיות - 2749
דירוג ממוצע -
"לאהוב את אנה"- סדרה חדשה בערוץ 10
שני סיפורי אהבה בין דוריים, ועוד הרבה הפתעות, פרי מוחו הקודח של עורך התסריט. השחקנים משחקים באותנטיות מושלמת ובדיוק. בקיצור- סדרה קסומה עם הרבה שדות, ברקים ורוח.
מאת: עדית- יועצת ארגונית 26/06/08 (13:59)

מנשה, אלמן סולידי בן 50 מקבל ליום הולדתו מחשב. בלילות הראשונים הוא עוד מעיר את בן הזקונים שיעזור לו עם המחשב, אבל בהמשך הוא מסתדר טוב מאד לבד... במשך 12 שנה הוא באבל על מות אשתו, ומגדל את ארבעת ילדיו בקיבוץ, שנמצא על סף פשיטת רגל. בזמן גלישתו הוא נתקל בבאנר מסוג "אהבה בקליק", שמכניס אותו לאתר כלות מזרח אירופאיות. הוא לוקח את הצ'אנס ומקליק על אנה.

 

אנה- אוקראינית רצינית ומסתורית בת 26, לא יודעת מה היא רוצה, אלא רק מה שהיא לא רוצה, וזה להישאר דקה נוספת בביתה שבאוקראינה. בשל מצוקתה, הוא מזמין אותה להגיע לקיבוץ לשלושה שבועות. מה שעתיד להפוך את כל הקיבוץ על פניו. מנשה מגולם על ידי משה איבגי, ואנה על ידי יאנה גור.

 

ברקע העלילה שלושה עולמות, שמהווים את הישראליות החילונית על כל גווניה- קיבוץ, שמנסה לשרוד, הווי צבאי, והווי רקדנים בוהמי של העיר הגדולה. כולם מקובצים במשפחה אחת מלוכדת ואוהבת, בת חמש נפשות. שלושה צאצאים בוגרים, ואחד בגיל בית ספר. כולם רואים בקיבוץ את ביתם.

 

הבכור- דניאל- נמצא בתקופה כואבת מאד של אהבה נכזבת, תוך נסיונות חוזרים ונשנים לשכנע את אהובתו לחזור אליו (מגולם על ידי יואב דונט)

בעז- קצין צה"ל- נציג הקרביות וההוללות במשפחה (עופר שכטר).

ליה- הבת היחידה, רקדנית מוכשרת, שמתפקדת קצת גם כאם המשפחה (דניאלה קרטס)

יעקב- בן הזקונים הקטן והמתוק. תלמיד בית ספר חמוד ומוכשר (יואב רוטמן).

 

בסדרה גם שני סיפורי אהבה בין דוריים, ועוד הרבה הפתעות, פרי מוחו הקודח של עורך התסריט. השחקנים משחקים באותנטיות מושלמת ובדיוק. בקיצור- סדרה קסומה עם הרבה שדות, ברקים ורוח.

 

צפו בפרומו לסדרה:

 

הכותבת היא עדית ג'אנה- יועצת ארגונית בעלת 2 M.A. בתחומי מדעי ההתנהגות. מייעצת למתמודדים עם בריונות נפשית בעבודה ובבית הספר, וכן תומכת במתמודדים עם בן/בת זוג מתעתעים רגשית. 050-7220126.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר