מס' צפיות - 697
דירוג ממוצע -
העינוי הסיני של משפחות החטופים
אין ספק שגם ראש הממשלה ושר הבטחון עומדים היום בפי הכרעה לא קלה, בכל הקשור לעסקאות בענין חטופי צה"ל הן בלבנון והן בעזה. נורא קל לומר שחררו אותם ודי, מאידך יש את הצד השני ובעיקר ההשלכות העתידיות לצעד שכזה.
מאת: kalligula 25/06/08 (17:21)

מה אני אגיד לכם, לפעמים כאשר אתה הקברניט עומדות לפניך החלטות הרות גורל, אתה במחי יד יכול לקבוע ולחרוץ גורלות של מאות ואלפים.

 

לעיתים אנחנו מזלזלים בזה, אבל אם נחשוב כל אחד עם עצמו על סיטואציות מסוימות בהם חייהם של אחרים נתונים בידך, לפעמים מבלי שקיבלת הכשרה לכך שיכינו אותך לקבלת אחריות שכזו.

 

זה יכול להיות בתור מדריך בתנועת נוער, כאשר אתה מוביל עשרות ילדים בני 10 כאשר אתה ילד בעצמך, בסביבות גיל 16. זה ממשיך בצבא כאשר אתה בתור סמל או מ"מ צעיר בן 20 מאמן ילדים בני 18 באש חיה, עורך תרגילי מחלקה כאשר כל טעות עלולה להיות קריטית הן לך עצמך ואין לחייליך.

 

אין ספק שגם ראש הממשלה ושר הבטחון עומדים היום בפי הכרעה לא קלה, בכל הקשור לעסקאות בענין חטופי צה"ל הן בלבנון והן בעזה. נורא קל לומר שחררו אותם ודי, מאידך יש את הצד השני ובעיקר ההשלכות העתידיות לצעד שכזה.

 

בענין רגב וגולדוואסר העניין סבוך כי מצד אחד עומדות משפחות הרן וארד שברגע שחרורו של סמיר קונטאר אנחנו מאבדים את הקלף האחרון שנותר בידינו בכל הקשור לנווט רון ארד שכבר 22 שנה מצוי בשבי, למי שעוד מאמין שניתן לשחררו אי פעם ,ומשפחת הרן שרואה איך הרוצח הנפשע הזה יוצא לחופשי.

 

ממול עומדות שתי משפחות שרצונן שבניהן ישובו הביתה אחרי יותר ב700 יום בשבי. בענין גלעד שליט עומדות מאות משפחות שיקיריהן נרצחו, ועכשיו אותם רוצחים עלולים להשתחרר בעבור חייל אחד חטוף, מה שעלול להוליד עוד מאות משפחות שכולות בעתיד, הלוא איזו הרתעה תיוותר בידינו כנגד אותם רוצחים אם הם משתחררים כעבור מספר שנים בעבור פדיון שבויים?

 

האם מהלך זה לא עלול להעמיד כל יהודי אזרח או חייל כחטוף פוטנציאלי ע"מ לשחרר עצירים הכלואים בישראל. אכן החלטה קשה, קשה ביותר.

 

אבל התנהלותו של ראש הממשלה אהוד אולמרט בכל השלבים, מיום החטיפה של גלעד שליט היתה שערורייתית כאשר הוא טעה ושגה לכל אורך הדרך ונפל לכל מהמורה שרק נקרתה בדרכו, מחוסר התגובה ביום חטיפתו של גלעד שליט דרך אותה מלחמה אומללה בעקבות חטיפתם של רגב וגולדוואסר והתנהלותו מאז ועד עצם היום הזה.

 

התנהלותו של אהוד ברק "הביטחוניסט" "המעוטר" ושאר סיסמאות בעיקר משום שהוא הגיע לתפקיד וע"מ להחליף את קודמו פרץ שכשל בניהול המלחמה אז הציפיות היו בשמים (לא אצלי כמובן) ובמה הוא תרם?

 

שום דבר!!! הקסאמים המשיכו לנחות ואף הגיעו לאשקלון, החטופים עדין בשביים, החיזבאללה בשיא עוצמתו, והחמאס מתעצם מיום ליום.

אם נזכור שברק כבר היה "בסרט" הזה בעבר, בימיו נחטפו שלושת החיילים בהר דב והוא לא עשה דבר וחצי דבר ע"מ להשיבם אז כאחד שהוא בעל ניסיון היינו מצפים ליותר תעוזה ומעוף, כנראה שהפקרת חיילים זה כבר טבע שני אצלו.

 

כאשר מחברים את צמד האהודים האלה יחדיו, זה כבר שילוב קטלני, את התנהלותם וקבלת החלטותיהם בימים האחרונים, אין אפילו מילה בלשון העברית שיכולה למצות את זה.

 

הרי כולנו יודעים שבסיבוב הזה הן בצפון והן בדרום הובסנו חד משמעית, ולכן כל יום נוסף של השבויים בשביים הוא מיותר ולא בכדי רוב בעם הזה כבר מוכן לשלם כל מחיר רק שתסתיים הפארסה הזו.

 

אז לא רק ששני האהודים הללו לא ממהרים לסיים את הפארסה הזו, הם עושים חטא על פשע ומעבירים את משפחות החטופים בכל אחד משבעת מדורי הגיהינום יום יום שעה שעה, המשפחות הללו חוות על בשרן עינוי סיני!!!

 

פרי ידם של האהודים לא רק שהם לא מסוגלים לפתור את העניין הם ממשיכים להתקוטט אחד עם השני על גבן של אותן משפחות אומללות ושבעות ממרורים שהם האכילו אותן.

 

אני לא מאחל לגדול בשונאיי לעמוד במקומן של משפחות אלה ובמה שעובר עליהן בימים האחרונים, ובעיקר כאשר האוחזים בהגה הם שני האהודים (אולמרט וברק).

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר