מס' צפיות - 336
דירוג ממוצע -
השינוי במעמד האישה בסרטי דיסני
אנשים החלו לקרוא להחלפת השחקנית או לחילופין לא להוציא את הסרט לבתי-הקולנוע ,אבל צריך להבין את האמירה של אדם כזה או אחר ולהתעמת אתה ולא לפסול אותה מראש.
מאת: רועי אורן 24/08/23 (02:04)

אין ספק שבשנים האחרונות מנסים לשנות את האופי של סרטי דיסני לפיה תפקידה של האישה הוא לא לרצות את הגבר, אלא להיות דמות מעצימה משל עצמה.

השחקנית רייצ'ל זגלר שתגלם בקרוב את שלגיה (בתה של גל גדות שתגלם את המלכה) אמרה שצריך לשנות את התסריט של הסרט כך ששלגיה לא אמור לאהוב את הצייד אלא להיות דמות מעצימה.

ברוב האגדות של האחים גרים למרות שמצב הדמות הנשית הוא לא טוב היא מצליחה בסופו של דבר להשתלב בחברה הגבוהה וכן גם למצוא אהבה.

שלגיה פוגשת במקרה את הציד כמו שסינדרלה במקרה פוגשת את הנסיך ,כך שאי-אפשר לטעון שתפקידן הוא לרצות את הגבר (בכך אני מסכים עם חברותיי טליה כהן ואופיר סגרסקי שטענותיה של זגלר הן מגוחכות).

אהבה מעצימה את הדמות הנשית ולא פוגעת בה.

גם הגמדים לא יהיו אנשים נמוכי קומה אלא אנשים המצויים בגבהים שונים.

אנשים החלו לקרוא להחלפת השחקנית או לחילופין לא להוציא את הסרט לבתי-הקולנוע ,אבל צריך להבין את האמירה של אדם כזה או אחר ולהתעמת אתה ולא לפסול אותה מראש, ואם הדבר יוביל להתאמת התסריטים בסרטי דיסני לימינו אנו אז האמירה שלה שנתה לא-מעט את החשיבה של האנשים.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר